Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Астерс виступає консультантом Міжнародної фінансової корпорації щодо фінансування “Ниви Переяславщини” на суму 20 млн. доларів США

Астерс виступила юридичним радником з питань українського права Міжнародної фінансової корпорації (МФК) у зв'язку з наданням кредиту на суму до 20 млн. доларів США компанії "Нива Переяславщини", провідному виробнику свинини в Україні.

Довгостроковий кредит від МФК буде спрямований на фінансування оборотного капіталу компанії з метою запобігти потенційним проблемам з постачання ресурсів для виробництва м’яса через пандемію COVID-19, тим самим підтримуючи внутрішню продовольчу безпеку в Україні. "Нива Переяславщини" є клієнтом МФК з 2015 року. Окрім цієї угоди, Астерс також виступала юридичним радником МФК щодо її другої інвестиції у компанію "Нива Переяславщини" у 2018 році.

Цей проект є важливою частиною стратегії МФК, спрямованої на розширення потенціалу аграрного сектору України і підвищення значення ролі країни в забезпеченні продовольчої безпеки. Починаючи з 2004 року, МФК виділила понад 3,3 мільярда доларів США на довгострокове фінансування широкого портфеля проектів в Україні та впровадила широкомасштабну консультативну програму.

Над проектом працювала команда практики банківського та фінансового права Астерс у складі партнера Ірини Поканай, радника Габріела Асланяна та юристів Інни Бондаренко і Вікторії Загреби.

МФК – споріднена організація Світового банку та член Групи Світового банку, є найбільшим глобальним інститутом розвитку, діяльність якого сфокусована на підтримці приватного сектору на ринках, що формуються. МФК працює у понад 100 країнах, використовуючи свій капітал, експертизу та вплив для створення ринків та можливостей у країнах, що розвиваються. У 2019 фінансовому році МФК надала понад $19 мільярдів довгострокового фінансування країнам, що розвиваються, посилюючи здатність приватного сектору подолати бідність та підвищити загальний добробут.

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Офіційні постачальники послуг