Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Астерс виступає юридичним радником ЄБРР щодо фінансування компанії “Ензим”

Астерс виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) у зв’язку з наданням кредиту ПрАТ "Ензим", провідному виробнику дріжджів в Україні.

Кредит у розмірі до 10 млн євро (з яких 3 млн євро надається в якості співфінансування від тайванського Фонду міжнародного співробітництва та розвитку) підтримає запуск компанією "Ензим" нових продуктів з високою доданою вартістю та диверсифікацію продажів. Інвестиційна програма включає у себе будівництво нових виробничих потужностей для дріжджових продуктів, розширення ферментаційних потужностей та будівництво водоочисних споруд.

Над проектом працювала команда практики банківського та фінансового права Астерс у складі партнера Ірини Поканай, радника Габріела Асланяна та юристів Інни Бондаренко і Вікторії Загреби.

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР)  є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. З початку діяльності у країні в 1993 році Банк узяв на себе сукупні зобов'язання щодо надання понад €15 млрд. в рамках 466 проектів.

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Офіційні постачальники послуг