Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Астерс, УВЕА та Українська воднева рада презентують Білу Книгу “Офшорна вітроенергетика та “зелений” водень: відкриття нових меж енергетичної потужності України”

Юридична фірма "Астерс", Українська вітроенергетична асоціація, Українська Воднева рада за підтримки Інституту відновлювальної енергетики НАН України опублікували Білу Книгу "Офшорна вітроенергетика та “зелений” водень: відкриття нових  меж енергетичної потужності України".

Публікація призначена для топ-менеджменту компаній-учасниць українського енергетичного ринку, а також більш широкого кола читачів, які цікавляться темами розвитку альтернативної енергетики та декарбонізації економіки в Україні.

У Білій книзі проаналізований потенціал розвитку офшорної вітроенергетики в Україні, а також використання енергії вітру для виробництва "зеленого" водню. Автори публікації навели переконливі аргументи на користь розвитку цієї галузі енергетики та пропонують зміни у законодавче регулювання, які б сприяли залученню інвестицій у офшорну вітроенергетику та виробництво "зеленого" водню. Публікація розміщена у безкоштовному доступі на сайті Астерс. Прочитати і завантажити Білу книгу можна за лінком >>

Ініціювали створення Білої книги Олександр Рєпкін, Президент Енергетичної асоціації "Українська воднева рада", та керівник аналітичного департаменту УВЕА Катерина Книш. Співавторами публікації стали: Степан Кудря, директор Інституту відновлюваної енергетики НАН України, Анжеліка Лівіцька, радник юридичної фірми "Астерс", Марта Галабала, старший юрист "Астерс", Богдан Шморгун, старший юрист "Астерс", і Олена Січковська, юрист "Астерс". Рецензентами публікації виступили Андрій Конеченков, Голова правління УВЕА, та партнер Астерс Ярослав Петров.

"Розвиток офшорної вітроенергетичної технології та виробництва “зеленого” водню напряму пов’язаний з посиленням енергетичної незалежності України та боротьбою проти глобального потепління на реалізацію стратегій Європейського Співтовариства", – зазначає Андрій Конеченков, Голова Правління УВЕА. "Ця Біла книга є результатом співпраці провідних національних експертів і стала першим україномовним аналітичним дослідженням потенціалу цих нових і перспективних напрямків розвитку енергетики в Україні".

"За сприятливих умов, офшорна вітроенергетика та виробництво зеленого водню можуть стати вкрай привабливими галузями для іноземних інвестицій в українську економіку та посилять енергетичну інтеграцію із ЄС", – коментує Ярослав Петров, партнер Астерс. "Експерти Астерс беруть активну участь у роботі над вдосконаленням законодавчого регулювання умов ведення бізнесу в Україні. Ми сподіваємося, що ідеї цієї Білої книги стануть основою для продуктивної дискусії щодо подальших векторів  розвитку відновлювальної енергетики в Україні".


Астерс має одну з найсильніших та найбільших практик у сфері енергетики та будівництва в Україні. Астерс високо рекомендована в сфері енергетики та природних ресурсів згідно з міжнародними дослідженнями Chambers Europe 2021 та The Legal 500:EMEA 2020; і входить до трійки фірм-лідерів в галузі енергетики та природних ресурсів за даними рейтингу видання Ukrainian Law Firms 2020.

Громадська спілка “Українська вітроенергетична асоціація” – найбільша професійна асоціація в галузі відновлюваної енергетики України, яка об'єднує 100% учасників ринку вітроенергетики та виступає головною платформою комунікації та співробітництва для широкомасштабного впровадження вітроенергетичних технологій в країні та подальшого забезпечення просування “зеленої” трансформації усієї енергетичної системи України.

Громадська спілка "Енергетична асоціація “Українська Воднева Рада” – перша єдина воднева енергетична асоціація в Україні, що займається розвитком зеленої водневої енергетики як невід’ємної частини у виробництві та постачанні альтернативних джерел енергії, а також поширенням водневих технологій в різних галузях промисловості та бізнесу з метою підвищення їх енергоефективності.

Офіційні постачальники послуг