Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Asters успішно захистила інтереси ПриватБанку у спорі на суму 152 млн гривень щодо права власності на офісну будівлю

Asters захистила інтереси ПриватБанку, найбільшого за розмірами активів українського банку, у суді апеляційної інстанції у спорі щодо права власності на будівлю головного офісу клієнта у місті Дніпро.

У листопаді 2020 року господарський суд Дніпропетровської області задовольнив позов компанії, пов'язаної з колишніми власниками та топ-менеджментом банку. Суд скасував право власності ПриватБанку на офісну будівлю, яка перейшла у його власність за три місяці до націоналізації, в результаті стягнення на іпотечне майно для погашення заборгованості за кредитом особи, пов’язаної з колишніми власниками банку.

25 квітня 2022 року Центральний апеляційний господарський суд скасував рішення суду першої інстанції, відмовив позивачу у задоволенні позовних вимог у повному обсязі, чим підтвердив законність права власності на будівлю загальною вартістю понад 152 млн. грн.

Над справою працювала команда судової практики Asters у складі партнера Андрія Пожидаєва та старшого юриста Олексія Ананійчука.

Asters — найбільша юридична фірма в Україні з офісами в Києві, Вашингтоні, Лондоні та Брюсселі. Chambers Europe 2022 відзначає 21 юриста Asters — найбільшу кількість відомих практиків в одній українській юридичній фірмі.

Офіційні постачальники послуг