Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Астерс успішно захистила інтереси АТ КБ “ПриватБанк” у спорі про визнання недійсними договорів з консультантами НБУ та АТ КБ “ПриватБанк”

18 жовтня Солом’янський районний суд міста Києва повторно залишив без розгляду позов Ігоря Коломойського до АТ КБ "ПриватБанк", Національного банку України (НБУ), Міністерства Фінансів України та їхніх консультантів про визнання недійсними договорів та припинення дій.

Причиною для такого рішення стало те, що Коломойський не усунув недоліки позовної заяви, які були встановлені судом ще в січні 2020 року. Адвокати позивача звернулися з позовом в грудні 2017 р. та обґрунтували його тим, що консультанти АТ КБ "ПриватБанк" та НБУ під час виконання оскаржуваних договорів нібито використовують персональні дані Коломойського без його згоди.

Адвокати Астерс та представники банку подали клопотання про повторне залишення позову без розгляду. Суд дійшов висновку, що позивач зобов`язаний цікавитись провадженням у його справі, добросовісно виконувати свої процесуальні обов`язки. Разом з цим, ані позивач, ані його уповноважені представники не вчинили жодних дій на усунення недоліків позовної заяви, які були встановлені судом ще в січні 2020 року.

Над проектом працювала команда адвокатів судової практики Астерс у складі партнера Андрія Пожидаєва, старших юристів Олексія Уколова та Наталії Мисник, а також юриста Андрія Тищенка.


Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2021 відзначає 23-х юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Офіційні постачальники послуг