Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Астерс створює German Desk

Астерс рада повідомити про створення German Desk, продовжуючи впровадження стратегічного плану зростання фірми. German Desk фокусуватиметься на наданні всебічної юридичної підтримки німецькою мовою як корпоративним, так і індивідуальним клієнтам з Німеччини, Австрії та Швейцарії щодо ведення бізнесу або будь-яких інших юридичних питань в Україні.

Новостворену команду German Desk очолює керівник офісу Астерс у Брюсселі Марта Барандій. Марта володіє німецькою і отримала науковий ступінь PhD з права в Університеті землі Саар (Німеччина). Марта Барандій поєднує глибоку експертизу у праві Європейського Союзу із значним практичним досвідом у публічній та приватних сферах.

Широке портфоліо клієнтів Астерс з німецькомовних країн включає, зокрема, Allianz AG, Austrian Airlines, Bayer, Beiersdorf AG, Deutsche Bank, Metro Cash & Carry Ukraine, Novartis, Raiffeisenbank Ukraine, VTG AG та ін.

"В Астерс дуже значний досвід надання юридичних послуг клієнтам з країн, у яких розмовляють німецькою мовою", – коментує старший партнер Астерс Армен Хачатурян. "Зі створенням German Desk ми підкреслюємо наші зусилля з подальшого удосконалення рівня клієнтського сервісу, що ґрунтується на знанні та розумінні особливостей ведення бізнесу та правової культури німецькомовних юрисдикцій та усвідомленні важливості їхнього співробітництва з Україною. Новостворений German Desk об'єднує високомотивовану команду експертів Астерс, що зосереджують свою роботу на конкретних юридичних задачах клієнтів з цього регіону".

Раніше Астерс анонсувала створення Nordic Desk під керівництвом норвезького юриста Дам'єна Магру.


Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2021 відзначає 23 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Офіційні постачальники послуг