Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Астерс приєднується до Декларації задля гендерної рівності та запобігання домашньому насильству UNFPA

Астерс стала першою українською юридичною фірмою-підписантом Декларації задля гендерної рівності та запобігання домашньому насильству. Ініціативу впроваджують UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення та експертна організація “Центр “Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності”.

Підписавши Декларацію, фірма взяла на себе зобов'язання заохочувати співробітництво задля розширення прав жінок, запровадити гендерно чутливі підходи у своїй діяльності, створити умови для гідної праці та рівної зайнятості, а також сприяти запобіганню домашньому насильству та формуванню нетерпимості до всіх його проявів. Серед підписантів Декларації – понад 30 провідних компаній та організацій, що ведуть діяльність в Україні (зокрема, ЕВА, Nestle, Mondelez, METRO, Danone, GlobalLogic та ін.).

Принципи гендерного паритету вже давно закріплені у внутрішніх політиках Астерс. Фірма підтримує проект з популяризації гендерної рівності "Наука – це вона". Також Астерс бере участь в ініціативі WINS (Women Initiative to Network Success) глобальної мережі юридичних фірм Lex Mundi.

"Формування суспільства, де кожна людина може реалізувати свій потенціал – це відповідальність кожного з нас. Залучення приватних компаній, які є роботодавцями для сотень і тисяч людей, продиктовано часом та сучасними викликами. Ми раді вітати серед підписантів Декларації найбільшу українську юридичну фірму Астерс – об’єднуючи наші зусилля, ми робимо ще один крок до досягнення рівноправного майбутнього", – зазначає Хайме Надаль, Представник Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

"Рішенням Генеральної Асамблеї ООН 8 Березня визнано Міжнародним днем боротьби за права жінок і в усьому світі цей день має на меті привернення уваги до питань гендерної нерівності", – зазначає Армен Хачатурян, старший партнер Астерс. "Підписавши Декларацію, ми об'єднуємо зусилля з іншими провідними українськими компаніями та маємо на меті підвищення уваги суспільства до важливості впровадження гендерного паритету та протидії домашньому насильству".

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення, є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді. Спільно з партнерами ми працюємо у 150 країнах та територіях світу, з 1997 року і в Україні. Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Слідкуйте за діяльністю UNFPA у Twitter, Instagram та Facebook.

Офіційні постачальники послуг