Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Asters приєдналась до Глобального договору ООН

Asters стала учасником Мережі Глобального договору ООН в Україні, яка виступає діалоговою та навчальною платформою з досягнення сталого розвитку. Членство у мережі надає доступ до бази практичних знань, освітніх проєктів, міжнародних та локальних подій, які допомагають українському бізнесу інтегрувати принципи сталого розвитку у свою діяльність.

Основними напрямками сталого розвитку у поточній діяльності та стратегії Asters є забезпечення здорового способу життя та благополуччя людей, якісна та доступна освіта, підтримка гендерної рівності, гідна праця та економічне зростання, інновації та інфраструктура, відновлювана енергія, відповідальне споживання, боротьба зі зміною клімату, мир та справедливість, партнерство заради стійкого розвитку.

Серед ключових проєктів Asters:

  • Надання юридичної допомоги pro bono БФ "Таблеточки" та консультування з питань адвокації законодавчих змін у сфері дитячої онкології.
  • Спільний з БФ "Таблеточки" благодійний забіг DobroRun, який за 2 роки зібрав понад 3 млн гривень для допомоги онкохворим дітям.
  • Підтримка в якості генерального партнера бакалаврської програми Школи права Українського Католицького Університету.
  • Інституційна підтримка Київської школи економіки.
  • Підтримка розвитку українського мистецтва та митців у спільному з USUBC проєкті ArtAsters з 2009 року.
  • Підтримка проєктів у сфері рівноправності, толерантності та інклюзивності в Україні: одна з перших юридичних фірм в Україні, яка підтримала Pride Month; pro bono юридичний радник проєкту "Наука – це вона"; фірма-підписант Декларації задля гендерної рівності та запобігання домашньому насильству UNFPA; адаптація корпоративного сайту, враховуючи потреби людей з порушеннями зору; учасник ініціативи першої леді України "Бізнес без бар'єрів".
  • Практика захисту довкілля та сталого розвитку Asters надає комплексні юридичні рішення щодо питань охорони навколишнього природного середовища (регуляторна політика, скорочення викидів вуглецю, спеціальне водокористування тощо) та бере участь у вдосконаленні законодавства у сферах енергетики, екології та надрокористування.
  • Наразі юристи фірми надають юридичну підтримку pro bono органам державної влади з питань законотворчості, формування правових позицій держави у спорах та розширення санкцій тощо.

Радниця практики захисту довкілля та сталого розвитку Asters, pro bono радниця Комітету промислової екології та сталого розвитку ЄБА Анжеліка Лівіцька: "Приєднання до Глобального договору ООН — це послідовний крок в рамках розвитку Asters у сфері ESG особливо в умовах воєнного стану. Фірма вже багато років поспіль не просто декларує, а реалізовує власні проєкти, а також проєкти для клієнтів, які впливають на розвиток України. Впевнені, що наш досвід і надалі буде корисним для впровадження найкращих міжнародних практик та розвитку країни на час дії воєнного стану та у період відновлення і відбудови".

Мережа Глобального договору ООН в Україні — офіційний представник глобальної мережі UN Global Compact (Глобального договору Організації Об’єднаних Націй). Це найбільша у світі асоціація відповідального бізнесу, що закликає компанії вибудовувати свою діяльність та стратегію з урахуванням Цілей сталого розвитку та на основі Десяти універсальних принципів у сферах прав людини, трудових відносин, охорони довкілля та боротьби з корупцією.


Asters — найбільша юридична фірма в Україні з офісами в Києві, Вашингтоні, Лондоні та Брюсселі. Chambers Europe 2022 відзначає 21 юриста Asters — найбільшу кількість відомих практиків в одній українській юридичній фірмі.

Офіційні постачальники послуг