Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Asters про спільні ініціативи з БФ “Таблеточки”: будь тією зміною, яку ти хочеш побачити у світі

З 2015 року Asters надає pro bono юридичні послуги для благодійного фонду "Таблеточки", зокрема з питань адвокації законодавчих змін у сфері дитячої онкології, а також поточної операційної діяльності.

У 2021 році спільно з фондом юристи Asters приєднались до ініціативи, яка запровадила нову об’єднану лікарську спеціальність "лікар-гематолог-онколог дитячий" в Україні. Це нововведення відповідає сучасній європейській практиці та має на меті посилити підготовку лікарів і організацію лікування дитячого раку.

Asters долучилась до розробки проєкту Національної стратегії контролю онкологічних захворювань Міністерства охорони здоров'я України. Цей документ вперше з 2010 року адресує стратегічні питання боротьби з дитячим раком. Наразі він чекає на ухвалення Урядом.

Радниця Asters Вікторія Подворчанська третій рік поспіль бере активну участь у Робочій групі Національної служби здоров'я України з питань розробки умов закупівлі медичних послуг онкологічного та паліативного напряму за програмою медичних гарантій. Спільно з іншими експертами вона працює над вдосконаленням вимог до медичних закладів, які лікують пацієнтів з онкологічними захворюваннями.

Таблеточки — благодійний фонд, що з 2011 року допомагає онкохворим дітям в Україні. Фонд працює в 4 напрямках: адресна допомога сім’ям, системна допомога українським дитячим онковідділенням, лобіювання прав пацієнтів та професійний розвиток медичного персоналу. Щомісячно під опікою фонду перебувають 500 сімей та 21 онковідділення по всій Україні. За 10 років роботи фонду понад 5 000 онкохворих дітей отримали адресну допомогу.


Asters — найбільша юридична фірма України з офісами у Києві, Вашингтоні, Лондоні та Брюсселі. У 2020 та 2021 роках фірма отримала визнання "Найбільш соціально відповідальна юридична фірма" в Україні за версією дослідження PLS Top Teams видавництва "Юридична практика". 

Офіційні постачальники послуг