Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Астерс посилює практику вирішення спорів з приєднанням радника Олександра Фролова

Астерс рада повідомити про приєднання до фірми Олександра Фролова на посаді радника у практиці вирішення спорів.

Олександр Фролов спеціалізується на представництві інтересів клієнтів у міжнародних арбітражних, внутрішніх та транскордонних комерційних спорах. До приєднання до команди Астерс Олександр практикував у провідних міжнародних юридичних фірмах у Києві та Лондоні. Олександр має досвід представництва клієнтів в судах України всіх інстанцій, у тому числі у Верховному Суді та об’єднаній палаті Касаційного господарського суду, а також у арбітражах ad hoc  та постійно діючих арбітражних установах. Він представляє інтереси клієнтів у спорах у сфері нафти та газу, страхування та перестрахування, телекомунікацій, банківської справи, приватизації, а також позадоговірної відповідальності та договірного права.

Олександр Фролов є випускником Лондонської школи економіки та політичних наук і Київського національного університету ім. Т. Шевченка. Він також закінчив освітні програми Паризької арбітражної академії (Франція), Гаазької академії міжнародного права (Нідерланди) та був учасником Менторської програми Міжнародної ради з комерційного арбітражу (Великобританія).

Коментує співкеруючий партнер Астерс Олексій Дідковський: "Враховуючи його значний досвід в міжнародних арбітражних та судових спорах, Олександр Фролов є ідеальним підсиленням нашої команди з вирішення спорів. Приєднання до фірми такого досвідченого фахівця свідчить про нашу відданість планам подальшого розвитку цієї динамічної практики в Астерс".

Офіційні постачальники послуг