Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Астерс підтримує проект з популяризації гендерної рівності “Наука – це вона”

Астерс надає pro bono юридичний супровід проекту "Наука – це вона". Організатором ініціативи є освітній проект STEM is FEM за підтримки ООН Жінки (UN Women) в Україні та Дитячого фонду ООН (UNICEF) в Україні.

Реалізація проекту включає художню виставку, присвячену українським жінкам-вченим та всеукраїнський конкурс есе.  Проект є частиною кампанії UN Women "Покоління рівності" з популяризації гендерного паритету серед молоді та забезпечення лідерства жінок в технологіях та інноваціях.

Над юридичним супроводом проекту працюють партнер і керівник практики інтелектуальної власності Астерс Юлія Семеній та керівник практики альтернативного вирішення спорів Астерс Юна Потьомкіна.

"Ініціатива "Наука – це вона" має на меті боротьбу з поширеним в Україні стереотипом про те, що технічні науки – це вотчина чоловіків", - коментує Юна Потьомкіна.

"Цей проект підкреслює, що вклад у розвиток будь-якої сфери – чи то юриспруденції, чи STEM вносять як жінки, так і чоловіки. Ми в Астерс підтримуємо ініціативи, котрі популяризують гендерну рівність", - зазначає Юлія Семеній.

Взяти участь в конкурсі есеїв у рамках проекту може будь-яка дівчина віком від 14 до 21 року. Ознайомитися із умовами конкурсу та подати свою роботу до 15 березня можна на офіційній сторінці проекту.

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Офіційні постачальники послуг