Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Астерс підтримує масштабну промо-кампанію України на ВВС до 30-річчя Незалежності

Астерс виступає партнером інформаційної кампанії України на BBC до 30-ї річниці Незалежності України, метою якої є сформувати стійкий позитивний образ нашої держави за кордоном.

Проєкт складається з 4 компонентів: рекламна кампанія на офіційній сторінці телеканалу bbc.com, створення на ній спеціального розділу про Україну, показ промо-ролику України на телеканалі BBC Global News у чотирьох регіонах світу та дослідження сприйняття України ВВС AdScore. Сукупна аудиторія BBC Global News сягає 121 мільйона людей.

Промо-кампанія України на ВВС триватиме до листопада. Вона розрахована на глядачів у світових фінансових та бізнес-столицях і запускатиметься під ключові економічні події світу. Її цільова аудиторія – міжнародний бізнес, потенційні інвестори, підприємці, власники міжнародних технологічних і фінансових корпорацій.

“Мільйони людей у всьому світі побачать нову Україну — країну інноваторів, інженерів, винахідників і креативних підприємців, які формують порядок денний технологічних змін не лише в Україні, а й у регіоні. У співпраці з редакторською командою ВВС ми створюємо спеціальний розділ про Україну, відкриту для партнерств, інвестицій та міжнародних проєктів. Просування позитивного іміджу України за кордоном входить до шести ключових пріоритетів нашої Стратегії зовнішньої політики”, — заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, анонсуючи старт кампанії. Дмитро Кулеба висловив вдячність всім українським компаніям, які підтримали проєкт.

"З моменту заснування у 1995 році Asters була "містком" між світом іноземного бізнесу й інвестицій та українським діловим середовищем", - коментує Олексій Дідковський, співкеруючий партнер Asters. "Тому для нас стало логічним кроком разом з іншими українськими компаніями-лідерами у своїх індустріях об'єднати зусилля держави та бізнесу у проекті, що має на меті, аби у світі Україну асоціювали з технологіями та інноваціями, новими економічними можливостями та перспективами інвестицій".

Креативними партнерами кампанії виступили міжнародне агентство Saatchi & Saatchi Ukraine та команда українського відеографа Назара Дороша. Проєкт реалізований Українською асоціацією бізнесу і торгівлі у партнерстві з українськими компаніями Asters, Biosphere Corporation, Depositphotos, DTEK, Sigma Software Group, Smart Holding та SoftServe за підтримки Міністерства закордонних справ України.


Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2021 відзначає 23 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Офіційні постачальники послуг