Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Астерс підтримала проведення благодійного вечора “Наука – це вона” задля популяризації гендерної рівності

Астерс підтримала проведення благодійного вечора "Наука – це вона"  10 червня 2021 року у Києві за участі понад сотні гостей: високопосадовців, дипломатів та топ-менеджерів бізнесу. Захід відбувся у рамках проекту "Наука – це вона", організаторами якого є освітня ініціатива STEM is FEM за підтримки ООН Жінки (UN Women) в Україні та Дитячого фонду ООН (UNICEF) в Україні. Астерс надає pro bono юридичний супровід цьому проекту.

На початку заходу перша леді України Олена Зеленська взяла участь у публічній дискусії з талановитими молодими українками на теми волонтерства та гендерної рівності у сферах освіти та науки.

На заході відбулося нагородження переможниць національного конкурсу есе про видатних українських жінок-вчених. Від імені фірми партнер і керівник практики інтелектуальної власності Астерс Юлія Семеній та керівник практики альтернативного вирішення спорів Астерс Юна Потьомкіна нагородили Богдану Якобчук, одну з переможниць конкурсу. Призом від Астерс став грант на навчання Богдани в Українському Католицькому Університеті.

"У якості першої української юридичної фірми-підписанта Декларації задля гендерної рівності та запобігання домашньому насильству UNFPA ми в Астерс раді підтримати проект "Наука – це вона", який підкреслює, що вклад у розвиток будь-якої сфери – чи то юриспруденції, чи STEM – вносять як жінки, так і чоловіки", – коментує Юна Потьомкіна.

"Ми щиро вітаємо Богдану Якобчук з перемогою у конкурсі. Астерс є генеральним партнером Школи права УКУ і тому нам дуже приємно допомогти здійснити мрію Богдани навчатися в Українському Католицькому Університеті", – зазначає Юлія Семеній.

Астерс завжди розглядала корпоративну соціальну відповідальність як важливу складову своєї місії. У 2020 р. Астерс була визнана "Найбільш соціально відповідальною юридичною фірмою України" за даними дослідження PLS Top Teams видавництва "Юридична практика". Більше про КСВ-проекти Астерс: https://www.asterslaw.com/ua/about_us/corporate_social/


Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2021 відзначає 23 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Офіційні постачальники послуг