Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Asters оголошує про підвищення до позиції радників

З 1 січня 2022 року старші юристи Asters Марта Галабала (практика енергетики та природніх ресурсів), Павло Верболюк (практика антимонопольного права), Олександр Хоменко, Анна Гнип та Максим Терещук (практики корпоративного права та M&A; банківського та фінансового права, ринків капіталу) отримали підвищення до радників.

Марта Галабала має 12 років досвіду супроводу проєктів у сфері енергетики. Вона консультує енергетичні компанії, девелоперів, міжнародних та національних інвесторів з корпоративних, регуляторних, контрактних та транзакційних питань. Вона також надає консультації з інших питань галузі, зокрема щодо "зеленого" енергетичного переходу, Європейського зеленого курсу, а також проєктів у сфері водню та інших альтернативних видів палива. Як членкиня професійних та бізнес асоціацій, вона бере активну участь в ініціативах, пов'язаних із вдосконаленням національного законодавства та його приведенням до європейських стандартів.

Павло Верболюк приєднався до команди Asters молодшим юристом у 2011 році. Він має суттєвий досвід консультування міжнародних та українських компаній з питань конкуренційного та антимонопольного права. Його фокус —  отримання дозволів на концентрацію, узгоджені дії, забезпечення загального комплаєнсу та питання, пов'язані із розслідуваннями АМКУ.

Анна Гнип має понад 15 років досвіду консультування клієнтів з широкого кола питань в рамках інвестиційних проєктів, ведення бізнесу, структурування угод, M&A проєктів та поточної бізнес діяльності. Також Анна спеціалізується на вирішенні нестандартних спорів на стадіях досудового розгляду, у судах та міжнародних комерційних арбітражах. Вона консультує міжнародні авіаційні компанії щодо їх проєктів.

Олександр Хоменко має понад 10 років досвіду надання консультацій міжнародним фінансовим установам, приватним інвесторам, міжнародним корпораціям та венчурним фондам з питань корпоративного права та M&A, приватного та венчурного капіталів, банківського та фінансового права, міжнародних та локальних інвестицій, корпоративної реструктуризації та залучення капіталу. Нещодавно він консультував найбільші у світі компанії грального бізнесу з питань виходу на український ринок. У 2021 році юридичний рейтинг Legal500 EMEA рекомендував Олександра у сфері господарського, корпоративного права та M&A.

Максим Терещук має 7 років досвіду консультування з питань M&A та корпоративної реструктуризації, корпоративного та господарського права, а також міжнародного банківського та фінансового права. Його клієнти — міжнародні корпорації, національні компанії та міжнародні інвестори у сферах інфраструктури, транспорту, енергетики та авіації.

Старший партнер Asters Армен Хачатурян коментує: "Наша HR стратегія передбачає розвиток талановитих юристів всередині фірми. Вони беруть участь у масштабних проєктах, долучаються до розвитку бізнесу та навчаються у досвідчених наставників. Вкладені зусилля дають плоди — колеги досягають успіхів та отримують підвищення. Ми вітаємо їх та бажаємо видатних перемог на нових посадах".

Asters — найбільша юридична фірма в Україні з офісами в Києві, Вашингтоні, Лондоні та Брюсселі. Chambers Europe 2021 відзначає 23 юриста Asters — найбільшу кількість відомих практиків в одній українській юридичній фірмі.

Офіційні постачальники послуг