Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Asters оголошує про підвищення до позиції радників

З 1 січня 2022 року старші юристи Asters Юна Потьомкіна (практика альтернативного вирішення спорів) та Сергій Дусановський (судова практика) отримали підвищення до радників.

Юна Потьомкіна очолює практику альтернативного вирішення спорів та фокусується на переговорах, медіації, підготовці мирових угод, а також розробці та впровадженні ефективних стратегій з вирішення спорів. Вона представляє інтереси українських та іноземних клієнтів щодо врегулювання спорів з українськими державними органами та регуляторами. Юна була експертом робочої групи з розробки закону про медіацію та підписання Україною Сінгапурської конвенції про медіацію.

Вона отримала свідоцтво бізнес-медіатора ТПП Мюнхена та Верхньої Баварії. Вона також успішно завершила програму з переговорів Школи права Гарвардського університету (США) та програму у Центрі Медіації Києво-Могилянської бізнес-школи.

Сергій Дусановський має понад 15 років досвіду представництва українських та іноземних клієнтів у національних судах та корпоративних розслідуваннях. Він фокусується на цивільних та комерційних спорах, виконавчих провадженнях, зокрема у різних спорах, пов'язаних з корпоративними конфліктами, стягненням заборгованості та договірними відносинами, а також у спорах з державними органами влади. Його експертиза підтверджена міжнародними юридичними рейтингами The Legal500 EMEA та Best Lawyers.

Старший партнер Asters Армен Хачатурян коментує: "Asters високо цінує відданість, професіоналізм, стійкість та лояльність членів команди у цих безпрецедентно складних умовах воєнного часу. Двоє старших юристів фірми отримали підвищення до позиції радників, завдяки стабільно високим показникам роботи. Ми вітаємо Юну та Сергія і бажаємо їм подальшого кар'єрного успіху в Asters".


Asters — найбільша юридична фірма в Україні з офісами в Києві, Вашингтоні, Лондоні та Брюсселі. Chambers Europe 2022 відзначає 21 юриста Asters — найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Офіційні постачальники послуг