Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Астерс оголошує про призначення нового партнера Таліни Кравцової

Астерс рада повідомити про призначення Таліни Кравцової партнером фірми з 1 січня 2020 року. Таким чином, управлінська команда Астерс зросла до 29 партнерів.

У Таліни більше 15 років досвіду роботи у провідних юридичних фірмах України. Вона спеціалізується на супроводі судових спорів у галузі сімейного права, зокрема справ, пов'язаних із розірванням шлюбу, поділом майна подружжя, визначенням місця проживання та порядку спілкування з дитиною, утриманням дитини (виплатою аліментів), питаннями усиновлення та опіки, оскарженням батьківства та позбавленням батьківських прав. Таліна Кравцова також консультує клієнтів із суміжних питань громадянства та спадкування (в тому числі щодо координації міжюрисдикційних спадкових справ), виконання судових рішень українських та іноземних судів на території України, а також щодо укладення шлюбних договорів. Таліна представляє інтереси українських та закордонних клієнтів, у тому числі високопосадовців, власників та топ-менеджерів українських та міжнародних компаній.

Таліна Кравцова отримала диплом магістра права Запорізького національного університету. З 2010 року є адвокатом. Таліна відзначена як провідний юрист в Україні у галузі сімейного права згідно з результатами здійснюваного "Юридичною Газетою" дослідження "Вибір клієнта. ТОП-100 найкращих юристів України".

Співкеруючий партнер Астерс Сергій Свириба коментує: "Призначення Таліни Кравцової партнером Астерс – це визнання її досвіду, професійних навичок та значного внеску у розвиток фірми. Це цінне доповнення посилить партнерський склад, багатогранність та можливості Астерс, і є втіленням нашої стратегії з розвитку талантів всередині фірми".


Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2019 відзначає 19 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Офіційні постачальники послуг