Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Asters — новий член Українського клубу аграрного бізнесу

У 2022 році Asters приєдналася до асоціації "Український клуб аграрного бізнесу" (УКАБ). Маючи суттєву юридичну експертизу та індустріальний фокус, зокрема на агросфері, фірма долучиться до ініціатив УКАБ та буде допомагати його членам з юридичних питань ведення бізнесу в Україні.

В рамках членства Asters планує брати участь у підготовці аналітичних матеріалів клубу, а також заходах і подіях. Юристи фірми разом з іншими представниками юридичної та галузевої спільнот будуть працювати над покращенням дотичного до агросфери законодавства в рамках робочих груп УКАБ.

Для членів УКАБ та компаній з агросектору фірма працює за принципом "єдиного вікна", що передбачає надання комплексних юридичних консультацій з різних сфер права, а також представництво клієнтів у національних та міжнародних судах, переговорах з державними органами.

Більше про Asters та співпрацю з УКАБ у інтерв'ю радника фірми Антона Сінцова.

Український клуб аграрного бізнесу (УКАБ) — це асоціація, яка об'єднує понад 130 провідних представників агропромислового сектору, що працюють в Україні. Його діяльність сприяє ефективному веденню агробізнесу та охоплює практично всі його процеси — від залучення інвестицій до глобальних завдань щодо підвищення ефективності роботи аграрних компаній, розробки пропозицій з удосконалення аграрної політики.

Asters — найбільша юридична фірма в Україні з офісами в Києві, Вашингтоні, Лондоні та Брюсселі. Chambers Europe 2021 відзначає 23 юриста Asters — найбільшу кількість відомих практиків в одній українській юридичній фірмі.

Офіційні постачальники послуг