Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Астерс консультує Elementum Energy та Ukraine Power Resources щодо будівництва першої черги Дністровської вітроелектростанції

Астерс виступила юридичним радником щодо будівництва Дністровської вітрової електростанції в Одеській області. Перша черга Дністровської ВЕС потужністю 40 МВт почала комерційне виробництво електроенергії 6 травня 2021 р. Проект належить Elementum Energy, дочірній компанії VR Capital, та Ukraine Power Resources, американському девелоперу проектів у сфері відновлювальної енергетики.

Команда Астерс надавала консультації Elementum Energy та Ukraine Power Resources щодо девелопменту, структурування проекту, питань земельного та будівельного права, пов'язаних з будівництвом ВЕС, а також підготовки та проведення переговорів щодо договорів генерального підряду. Над проектом працювали партнер Ярослав Петров, радник Анжеліка Лівіцька, старший юрист Марта Галабала та юрист Олена Січковська-Чорнобиль.

Астерс також консультувала Elementum Energy з приводу купівлі мажоритарної частки Дністровської ВЕС. Над угодою працювали радник Олена Радько та старший юрист Максим Терещук.

Вітрові турбіни проекту (потужністю 4 МВт кожна) є найбільшими встановленими та введеними в експлуатацію в Україні на сьогоднішній день. Elementum Energy та Ukraine Power Resources інвестували у проект близько 59 мільйонів євро. Дністровська ВЕС є одним з найбільших проектів прямих іноземних інвестицій, реалізованих в Україні у 2020 році. Очікується, що протягом свого терміну експлуатації Дністровська ВЕС буде виробляти 146 ГВт-год електроенергії на рік та дозволить уникнути викидів 108 000 тонн вуглекислого газу (CO2) щорічно. Наразі Elementum Energy та Ukraine Power Resources будують другу чергу Дністровської ВЕС потужністю 60 МВт, яка очікувано буде введена в експлуатацію в другому кварталі 2022 року.


Elementum Energy Ltd. — це незалежний виробник електроенергії, що базується у Великій Британії та орієнтований на розробку та експлуатацію відновлюваних джерел енергії в Центральній та Східній Європі. Elementum Energy є дочірньою компанією VR Global Partners, L.P., глобального інвестиційного фонду з капіталом 4,5 мільярда доларів, який є основним інвестиційним інструментом VR Capital.

Ukraine Power Resources, що базується у США, є наймолодшою з низки компаній у сфері відновлюваної енергетики, заснованих або співзаснованих Пітером Е. Гішем, які успішно розвинули потужності вітроенергетики на понад 2,4 ГВт у семи країнах. UPR є філією First Summit Energy, яку пан Гіш заснував у 2017 році для розробки проектів відновлюваної енергетики на ринках, що розвиваються, з позитивною динамікою зростання.

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2021 відзначає 23 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Офіційні постачальники послуг