Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Asters — юридичний радник Чорноморського банку торгівлі та розвитку щодо надання АТ “Концерн Галнафтогаз” кредиту у розмірі 25 млн євро

Asters виступила юридичним радником Чорноморського банку торгівлі та розвитку (ЧБТР) у зв’язку з наданням короткострокової поновлюваної кредитної лінії торгового фінансування у розмірі до 25 млн євро АТ "Концерн Галнафтогаз", провідній українській компанії у сфері роздрібної реалізації пального.

Кредит буде спрямований на поставку в Україну світлих нафтопродуктів та послуг з країн ЄС та країн-членів ЧБТР, зокрема, серед іншого, Болгарії, Греції та Румунії. Надаючи критично важливе торгове фінансування "Концерну Галнафтогаз", ЧБТР відіграє ключову роль у сприянні економічному розвитку та стійкості України, збереженні робочих місць та підвищенні якості життя українців.

Партнерка Asters Ірина Поканай коментує: "ЧБТР та "Концерн Галнафтогаз" стали партнерами у 2004 році, і надзвичайно важливо, що ця плідна співпраця, яку ми з радістю супроводжуємо, продовжується навіть у такі складні для нашої країни часи."

Над проєктом працювала команда практики банківського та фінансового права Asters у складі партнерки Ірини Поканай, радника Габріела Асланяна, старшої юристки Інни Бондаренко та юристки Вікторії Загреби.


Чорноморський банк торгівлі та розвитку (ЧБТР) — міжнародна фінансова організація зі статутним капіталом у розмірі 3,45 млрд євро. Він підтримує регіональний розвиток та кооперацію країн Чорноморського регіону, надаючи торгівельне та проєктне фінансування, гарантії для приватних і державних компаній 11 країн.

Asters —  найбільша українська юридична фірма повного циклу з офісами в Києві, Брюсселі, Лондоні та Вашингтоні. Фірма має доступ до понад 125 юрисдикцій через розвинену мережу партнерських юридичних фірм. Asters та її юристи постійно отримують визнання провідних міжнародних рейтингів, зокрема Chambers & Partners, The Legal 500 EMEA, IFLR1000, GAR1000, GCR100, The Lawyer, Best Lawyers, Who’s Who Legal.

Офіційні постачальники послуг