Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Asters – фіналіст у двох номінаціях премії FT Innovative Lawyers Europe 2023

Asters стала фіналістом премії FT Innovative Lawyers Europe 2023 у двох номінаціях:

  • "Інновації у роботі з клієнтами": фірма увійшла до списку фіналістів завдяки новій юридичній практиці — War Time Crisis Team, робочої групи, яка створює унікальні рішення для забезпечення безперебійної роботи бізнесу клієнтів у воєнний час.
  • "Інноваційні юристи для консультування уряду": важлива перемога України у Верховному Суді Сполученого Королівства, який виніс рішення направити на судовий розгляд за повною процедурою, ініційовану Росією справу щодо єврооблігацій на суму 3 мільярди доларів США, випущених Україною у грудні 2013 року. Це знакове рішення створює для України можливість продовжити захист в англійських судах проти позову Росії.

Серед фіналістів премії понад 120 юридичних департаментів та юридичних фірм у 28 категоріях. Переможці будуть оголошені в Лондоні 21 вересня 2023 року.

Innovative Lawyers Europe 2023 від Financial Times — це премія, яка відзначає найкращі юридичні фірми та юридичні департаменти за інновації в юридичній практиці та веденні бізнесу.

Asters — найбільша українська юридична фірма повного циклу з офісами в Києві, Брюсселі, Лондоні та Вашингтоні. Фірма має доступ до понад 125 юрисдикцій через розвинену мережу партнерських юридичних фірм. Asters та її юристи постійно отримують визнання провідних міжнародних рейтингів, зокрема Chambers & Partners, The Legal 500 EMEA, IFLR1000, GAR1000, GCR100, The Lawyer, Best Lawyers, Who’s Who Legal.

Офіційні постачальники послуг