Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Астерс – фіналіст премії Chambers Europe Awards 2021 у категорії “Юридична фірма року в Україні”

Астерс стала одним з фіналістів престижної нагороди Chambers Europe Awards 2021 у категорії "Юридична фірма року в Україні". Премія Chambers Europe Awards відзначає результати роботи кращих національних та міжнародних юридичних фірм у Європі за останні 12 місяців за результатами щорічного дослідження Chambers Europe, що буде опубліковане незабаром. Критерії вибору номінантів включають найважливіші проекти, стратегічне зростання та бездоганну якість надання послуг.

"Відзначення у рейтингу Chambers і номінація фірми на нагороду Chambers Europe Awards є свідченням того, що ви – серед найкращих представників юридичного ринку. Номінування на цю нагороду відбувається за результатами численних інтерв'ю та масштабного дослідження, здійснених нашою командою з 200 аналітиків", – йдеться в офіційному повідомленні від команди Chambers Europe Awards.

“Ми сприймаємо номінацію Астерс водночас і як визнання досягнень фірми у безпрецедентному 2020 році, і як віру у наші подальші успіхи”, – коментує старший партнер Астерс Армен Хачатурян. "Визнання завжди зобов’язує продовжувати дотримуватися найвищих стандартів та вдосконалюватися. Саме це ми і надалі будемо робити задля наших клієнтів”.

Церемонія нагородження переможців Chambers Europe Awards відбудеться онлайн 22 квітня 2021 р. Разом з Астерс ще 6 юридичних фірм (Aequo, Arzinger, Avellum, Baker McKenzie, Integrites та Sayenko Kharenko) номіновані у категорії "Юридична фірма року в Україні".

У 2020 р. Астерс була визнана найкращою юридичною фірмою в Україні на церемоніях Chambers Europe Awards 2020, Who’s Who Legal 2020 та The Lawyer European Awards 2020.

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Офіційні постачальники послуг