Глобальна мережа Food Law Network запустила World Map of Food Law — мапу, яка оглядає законодавство у сфері харчової промисловості в понад 20 країнах світу, зокрема й в Україні.
Як багаторічні учасники мережі FLN, команда практики харчової промисловості Arzinger долучилася до створення мапи та підготувала короткий огляд українського законодавства, який зараз включає матеріал стосовно: вимог до країни походження продуктів харчування, визначення термінів «вегетаріанський» та «веганський», фортифікація продуктів харчування, а також застосування канабісу як інгредієнту у продуктах харчування або добавках.
У подальшому планується, що мапа буде наповнюватись й іншими актуальними темами із галузі регулювання харчових продуктів. За допомогою World Map of Food Law компанії, що працюють у цій галузі, можуть швидко та зручно дізнаватись про відповідне регулювання у різних країнах світу, що сприятиме розвитку бізнесу на інших ринках.
"Arzinger — єдина українська компанія-учасник мережі Food Lawyers Network. І це не дивно, адже ми маємо одну із найкращих експертиз у сфері харчового регулювання - best practice українського юридичного ринку. Ми надаємо повний спектр послуг: від регуляторних питань до представництва в судах та держорганах, працюємо із ризиками та законодавчими ініціативами у цій галузі. Серед наших клієнтів — міжнародні та українські компанії: виробники та імпортери, великі ритейлери, дистриб’ютори. Тим паче, що сфера харчової промисловості — не є поширеною індустріальною практикою на нашому юридичному ринку, і дуже круто бути частиною цієї унікальної мережі та долучатися до її ініціатив", — коментує Лана Сінічкіна, партнерка та керівниця практики харчової промисловості Arzinger.
Food Law Network — глобальна бізнес мережа юристів, які спеціалізуються у сфері харчової промисловості. Вона дає унікальну можливість професійно взаємодіяти з юристами із різних куточків світу, а також надавати послуги найвищого рівня для компаній, що розширюють свій бізнес глобально.