Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

«АрселорМіттал Кривий Ріг» у травні збільшив виробництво усіх основних видів продукції

Виробництво сталі зросло на 68% р./р., прокату – на 66%, чавуну – на 15%, ЗРС – на 86%, а коксу – на 53%

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», дочірня компанія глобального виробника сталі ArcelorMittal, за підсумками травня 2024 року збільшила виробництво усіх основних видів продукції, незважаючи на постійні атаки на енергетичну інфраструктуру України та пов’язані з цим обмеження в енергопостачанні. Про це GMK Center повідомила пресслужба компанії.

Виплавка сталі за місяць зросла на 68% у порівнянні з травнем 2023-го – до 208 тис. т, чавуну – на 15% р./р. – до 247 тис. т. Виробництво прокату зросло на 66% р./р. – до 193 тис. т, коксу – на 53% р./р., до 127 тис. т, а залізорудного концентрату (ЗРК) – на 86% р./р. – до 631 тис. т.

Порівняно з попереднім місяцем у травні виплавка сталі збільшилась на 28%, чавуну – на 40%, виробництво коксу зросло на 44%, а прокату – на 27%. При цьому, підприємство скоротило випуск концентрату на 15% м./м.

«Збільшення обсягів виробництва металургійної продукції пов’язано із запуском доменної печі №6 та коксових батарей №3-4 у другій половині квітня. При цьому підприємству доводиться працювати в умовах суттєвих обмежень у постачанні електроенергії, пов’язаних з постійними атаками на енергетичну інфраструктуру країни. Це негативно впливає на стабільність та ефективність виробничих процесів. Зокрема, гірничий департамент був вимушений скоротити обсяги виробництва залізорудного концентрату на 15% у порівнянні з попереднім місяцем», – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, у 2024 році «АрселорМіттал» планує збільшувати завантаження потужностей з 25% до 50%. Зокрема, максимально завантажити гірничий підрозділ, й працювати двома доменними печами.

Минулий рік виявився складним для «АрселорМіттал Кривий Ріг» – вироблено 1 млн т сталі, 1,5 млн т чавуну та 0,9 млн т товарного прокату. Проте найголовніше, що підприємство продовжує працювати, роблячи внесок в українську економіку під час війни, та підтримує виробничі потужності у робочому стані, щоб за умови поліпшення ситуації якомога швидше наростити виробництво.

За 2023 рік комбінат відрахував до бюджетів усіх рівнів України 4,1 млрд грн податків і зборів. Також працівники отримали винагороду в розмірі 50% середньомісячної заробітної плати за результатами року. Підприємство увійшло до рейтингу найкращих компаній України з бездоганною репутацією.


«АрселорМіттал Кривий Ріг» – металургійне підприємство в Україні з повним виробничим циклом. Виробничі потужності розраховані на щорічний випуск понад 6 млн т сталі, 5 млн т прокату й 5,5 млн т чавуну. Підприємство забезпечує понад 20 тис. робочих місць.

Офіційні постачальники послуг