Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Анжеліка Лівіцька — член робочої групи з оцінювання корупційних ризиків ДІАМ

Радниця Asters Анжеліка Лівіцька увійшла до робочої групи з оцінювання корупційних ризиків Державної інспекції архітектури та містобудування України (ДІАМ). Серед основних завдань робочої групи — ідентифікація, аналіз та визначення рівнів корупційних ризиків, а також розробка заходів впливу на них. До складу робочої групи увійшли понад 15 експертів у сферах архітектурно-будівельного контролю і нагляду, внутрішнього аудиту, запобігання та виявлення корупції тощо.

Анжеліка Лівіцька має понад 25 років досвіду роботи з питань нерухомості та будівництва, енергетики та природних ресурсів. Вона спеціалізується на українському та європейському земельному праві, проведенні юридичних аудитів, а також надає комплексний юридичний супровід будівельних проєктів. Вона представляє інтереси клієнтів у спорах щодо нерухомості, землекористування, будівництва та навколишнього середовища.

Анжеліка отримала визнання міжнародних та національних юридичних рейтингів. У 2021 році вона була відзначена як "Кращий юрист будівельної галузі" в Україні за версією щорічної премії IBUILD, організатором якої виступає Конфедерація будівельників України.

Asters — найбільша юридична фірма в Україні з офісами в Києві, Вашингтоні, Лондоні та Брюсселі. Chambers Europe 2022 відзначає 21 юриста Asters — найбільшу кількість відомих практиків в одній українській юридичній фірмі.

Офіційні постачальники послуг