Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Антидемпінгові заходи щодо імпорту аміачної селітри в Україну скасовані

Команда практики міжнародної торгівлі Астерс вітає агропромисловий комплекс України із завершенням проміжного перегляду антидемпінгових заходів щодо імпорту аміачної селітри в Україну у зв’язку із закінченням строку їх застосування та скасуванням заходів, які діяли понад 10 років.

Заходи були впроваджені ще у 2008 році і опісля багато разів оскаржувалися та переглядалися, у тому числі у рамках рішення у справі СОТ "Україна – антидемпінгові заходи щодо нітрату амонію" та двох переглядів, розпочатих у 2019 та 2020 роках. У своєму рішенні МКМТ скасувала антидемпінгові заходи та припинила обидва поточні перегляди.

Команда Астерс виступала на захист асоціації іноземних виробників мінеральних добрив у проміжному перегляді заходів. Над проектом працювали партнер Астерс Гліб Бялий (який надавав консультації щодо цієї справи з часу першого розслідування у 2008 році) та радник Антон Сінцов.

Астерс має одну з найдинамічніших та найдосвідченіших практик міжнародної торгівлі в країні. Команда практики представляла сторону захисту у 14 з 15 торгових розслідувань, ініційованих Україною у 2019-2020 роках. У дослідженні з міжнародної торгівлі рейтингу The Legal 500 2020 Астерс відзначена як "єдина юридична фірма в Україні, що спеціалізується на захисті у торгових розслідуваннях".

***

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Офіційні постачальники послуг