Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Американська торговельна палата в Україні заснувала Комітет з питань постачальників медичних послуг

Американська торговельна палата в Україні заснувала Комітет з питань постачальників медичних послуг

Щоб взяти участь у всіх подальших подіях у новоствореному Комітеті – витратьте кілька хвилин, щоб підписатись на новини у вашому профілі на сайті.

Американська торговельна палата в Україні заснувала новий Комітет з питань постачальників медичних послуг.

Новий Комітет слугуватиме платформою для взаємодії та ефективного діалогу постачальників приватних медичних послуг з органами державної влади та неурядовими організаціями.

Місія новоствореного Комітету - трансформація сектору охорони здоров’я в Україні шляхом активного діалогу із зацікавленими сторонами та розвитку можливостей для ділового партнерства.

З нагоди заснування Комітету з питань постачальників медичних послуг, Андрій Гундер, Президент Американської торговельної палати в Україні, прокоментував: «Ми пишаємося заснуванням Комітету з питань постачальників медичних послуг у рамках стратегічної платформи Палати. З огляду на розвиток медичної реформи, ми бачимо, що багато важливих рішень приймаються за відсутності чіткої консолідованої позиції щодо змін, які відбуваються, з боку приватних провайдерів медичних послуг. Ми маємо на меті об’єднати компанії, які надають медичні послуги, для ефективної трансформації сектору охорони здоров’я та посилення їх лідерства в цьому процесі.»

Діяльність Комітету буде зосереджена на трьох основних пріоритетах:

  • Зміни в законодавстві, направлені на реалізацію доплат за надані медичні послуги в рамках державних програм
  • Гармонізація ліцензійних умов та стандартів надання медичної допомоги з європейськими ліцензійними умовами та стандартами
  • Залучення приватних постачальників медичних послуг до заходів подолання пандемії COVID-19

У довгостроковій перспективі метою Комітету є підтримка стійкої системи охорони здоров'я та здорового суспільства в цілому.

Компанії-члени Палати мають величезний досвід та ідеї, накопичені роками, і вони готові ними ділитися. Об’єднання та консолідація зусиль приватних компаній, які надають медичні послуги в Україні, дасть змогу реалізувати позитивні зміни в секторі охорони здоров’я та забезпечити взаємне підсилення зусиль приватного та державного секторів у забезпеченні громадян якісними медичними послугами.

Американська торговельна палата в Україні буде рада бачити більше компаній серед членів Комітету та доносити їх єдиний голос.

Офіційні постачальники послуг