Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Американська торговельна палата в Україні підтримує АТ «Укрзалізниця» у використанні системи «Прозорро.Продажі» у своїй операційній діяльності

Американська торговельна палата в Україні підтримує АТ «Укрзалізниця»  у використанні системи «Прозорро.Продажі» у своїй операційній діяльності

Компанії-члени Американської торговельної палати в Україні підтримують АТ «Укрзалізниця» у використанні системи «Прозорро.Продажі» в своїй операційній діяльності, зокрема, в частині розподілу вантажних вагонів, а також для продажу непрофільних активів.

Платформа «Прозорро.Продажі» забезпечує  прозорий розподіл вагонів між усіма учасниками ринку, нівелює  зловживання під час розподілу гостродифіцитних вагонів, а також гарантує  вантажовідправникам наявність  вагонів до використання. Водночас, з метою забезпечення сталого експорту зернових для бізнесу надзвичайно важливим є:

- безперебійне перевезення зернових залізничним транспортом за рахунок збільшення «швидкості» обертання рухомого складу та залучення більшої кількості локомотивів, зокрема приватних, задля забезпечення вчасної доставки вантажу до портів;

- прозорий розподіл вантажних вагонів між учасниками ринку.

Окрім того, бізнес вітає ініціативу АТ «Укрзалізниці» щодо  продажу непрофільних активів компанії через систему «Прозорро.Продажі». За інформацією Олександра Камишіна, в.о. Голови правління АТ «Укрзалізниця», виручені кошти від продажу непрофільного майна будуть інвестовані в розвиток залізничної інфраструктури, ремонтні роботи та закупівлю локомотивів.

Експерти компаній-членів Палати переконані, що використання системи «Прозорро.Продажі» дозволить залучати ширше коло учасників та надасть можливість здійснювати контроль за  прозорістю закупівельної діяльності.

Читайте також

Офіційні постачальники послуг