Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Адвокати GOLAW отримали найвищу відзнаку міжнародного рейтингу Who’s Who Legal – Global Leader 2023

Адвокати GOLAW отримали найвищу відзнаку міжнародного рейтингу Who’s Who Legal – Global Leader 2023

Катерина Манойленко та Катерина Цвєткова вкотре визнані одними з кращих світових експертів трудового права згідно з результатами міжнародного рейтингу Who’s Who Legal 2023 (WWL)

Нагадаємо, що рейтингове дослідження WWL є одним з найбільш престижних юридичних довідників, яке визначає провідних юристів певної практики не лише у регіоні чи юрисдикції, а й у всьому світі.

Результати рейтингу базуються виключно на відгуках Клієнтів та колег по ринку, що підтверджують знакові досягнення практики!

Дякуємо Команді за професіоналізм, а Клієнтам за довіру!

Більш детальну інформацію про визнання GOLAW в рейтингу Who’s Who Legal можна знайти за посиланням: https://cutt.ly/2waIA1hB


Нагадаємо, що Who’s Who Legal – незалежне дослідження, яке проводиться з 1996 року, і визначає провідних юристів в різних галузях права та є надійним ресурсом для компаній, які шукають юридичний супровід.

GOLAW – провідна українська юридична фірма, що працює за міжнародними стандартами та входить до ТОП-5 кращих юридичних фірм України. Фірма неодноразово була високо відмічена провідними міжнародними рейтингами, серед яких The Legal 500, Chambers & Partners, IFLR 1000, Best Lawyers, Who’s Who Legal.

Офіційні постачальники послуг