Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Абоненти Київстар зможуть оплатити товари на Liki24.com мобільними грошима

Відтепер медичні товари та ліки на сайті Liki24.com абоненти Київстар зможуть оплатити з мобільного рахунку.

Послуга доступна всім абонентам передплаченого зв'язку, які замовляють товари на сайті  Liki24.com із доставкою. Дія послуги не розповсюджується на замовлення за умови самовивозу. Послуга реалізовується за допомогою сервісу Київстар «СМАРТ-ГРОШІ*».

Щоб сплатити товари з мобільного рахунку, необхідно:

  • Вибрати товари на сайті Liki24.com і додати їх у кошик;
  • Заповнити дані для отримання замовлення;
  • При оплаті - поставити галочку навпроти графи "Київстар";
  • На сторінці «Підтвердження платежу» ввести номер телефона, на який буде відправлено повідомлення з кодом;
  • Ввести одноразовий код підтвердження;
  • Сума замовлення буде списана з мобільного рахунку.

Максимальна сума одноразового платежу з мобільного рахунку Київстар складає 3000 грн.

Каталог послуг для оплати за допомогою мобільного рахунку нараховує більше ніж 3 000 сервісів. Серед них - оплата комунальних платежів, інтернету і телебачення, оплата проїзду в громадському транспорті, переказ грошей з одного мобільного рахунку на інший і на банківську карту, послуги страхування, покупка квитків в театр, на концерти, а також оплата штрафів за порушення ПДР. Оплату можна здійснювати за допомогою мобільного застосунку «СМАРТ-ГРОШІ», на сайті money.kyivstar.ua та на сайті фінансового партнера, або через USSD-команди на кнопковому мобільному телефоні.

*СМАРТ-ГРОШІ - мобільний гаманець, який дозволяє «тут» і «зараз» здійснювати платежі і грошові перекази. З його допомогою гроші з мобільного рахунку можна використовувати не тільки для оплати телеком-послуг, а й безліч інших товарів та послуг, які представлені на платформі. Послуга «СМАРТ-ГРОШІ» надається на базі електронних грошей Національної платіжної системи «ПРОСТIP».

Читайте також

Офіційні постачальники послуг