Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

80% мережі Vodafone працює у Харківській області

Зв’язок повертається на звільнені території Харківщини. Наразі зв’язок Vodafone вдалось запустити у населених пунктах: Балаклія, Куп’янськ, Шевченкове, Вовчанськ, Волохів Яр, Великий Бурлук, Ізюм, Печеніги. Загалом на сьогодні працює 80% мережі Vodafone у Харківській області.

Команда Vodafone працює над збільшенням ємності мережі на Харківщині та запускає додаткові базові станції. Так, минулого тижня запрацювали додаткові об’єкти зв’язку в Ізюмі та Дергачах. Адже трафік у містах та селах з відновленою мережею зростає щодня.

Ушкодження інфраструктури у нещодавно звільнених населених пунктах значне. Іноді інженери знаходять повністю зруйновані вежі мобільного зв’язку – на таких ділянках відновлення схоже на будівництво нової мережі.

Для оперативного відновлення інженери Vodafone активно використовують обладнання Starlink, яке виконує функцію транспортної мережі на час проведення аварійних робіт з відновлення звичайної транспортної мережі. В компанії організовані мобільні юніти з обладнанням Starlink, які можна швидко транспортувати й використовувати за потреби. Розроблене інженерами Vodafone рішення дозволяє дуже швидко забезпечити можливість працювати для рятувальників, а для мешканців – зв’язатись з близькими.

Офіційні постачальники послуг