Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

4G запущено на останній станції київського метро – «Теремки»

11 травня швидкісний мобільний інтернет включений на останній зупинці київської підземки «Теремки». Таким чином, 4G мобільних операторів працює на всіх 46 підземних станціях київського метро і в тунелях між ними.

Завершено один з амбітних проектів – пуск 4G в метро Києва, який став прикладом тривалої й злагодженої роботи декількох учасників проекту: мобільних операторів, технологічного партнера Huawei, міської влади, профільних державних органів та громадських організацій.

Нагадаємо, що запуск 4G-мережі в метро почався в березні минулого року зі станції Академмістечко і тривав поетапно протягом року. За час роботи в метро простежується стійка тенденція збільшення трафіку з місяця в місяць: його обсяг уже перевищив обсяг трафіку такого обласного центру, як Тернопіль. А пік щоденного трафіку спостерігалося 25 лютого 2021 року, коли був встановлений рекорд споживання мобільного інтернету в метро.

ТОП-5 найбільш завантажених станцій абонентами Vodafone у 2021 році такий:

  • «Дружби народів»,
  • «Берестейська»,
  • «Олімпійська»,
  • «Контрактова площа»,
  • «Осокорки».

Найбільше навантаження на мережу 4G в метро спостерігається з 8 до 9 годин і з 16 до 19 годин.

Для роботи 4G в метро всі три оператори використовують спільне обладнання від компанії Huawei, але власні частоти відповідно до ліцензій. Частоти використовуються в двох діапазонах: 1800 МГц і 2600 МГц, що дозволяє забезпечити кращу якість і швидкість мобільного інтернету. Середня швидкість 4G в метро перевищує 40 Мб/с.

Офіційні постачальники послуг