Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

4 популярні способи поламати свій смартфон. Статистика Vodafone Retail

Vodafone повертає до 70% вартості пошкодженого телефона за страховкою СмартОК

Vodafone проаналізував статистику звернень покупців, які застрахували свої смартфони під час покупки за програмою СмартОК.

Найчастішою причиною звернень у 2019-2020 роках були механічні пошкодження телефону. 73% усіх застрахованих смартфонів, які принесли для ремонту або отримання виплат до магазинів Vodafone, зазнали падіння з висоти, удару або були механічно пошкоджені іншими предметами.

12% клієнтів обрали інший популярний спосіб, щоб поламати свій смартфон – втопили його. 13% застрахованих смартфонів пережили гарантійну поломку, і тільки 2% смартфонів стали жертвами крадіжки або інших протиправних дій.

В магазинах Vodafone разом із покупкою смартфону можна застрахувати свій новий пристрій за програмою «СмартОК». У минулому році кожен четвертий смартфон був проданий зі страховкою. Програма передбачає гарантовані виплати у випадку неприємностей зі смартфоном, наприклад, якщо він поламався або пошкодився. Пропозиція охоплює більшість популярних причин виходу мобільника з ладу: механічне пошкодження, контакт з рідиною, гарантійні поломки. Більш того, власники страховки також можуть не хвилюватися про втрату телефона через крадіжку.

За програмою СмартОК Vodafone повертає до 70% вартості пошкодженого телефона. Термін дії страховки можна обирати самому, доступно 12 та 24 місяці у пакеті з випадками крадіжки терміналу чи без нього. За статистикою найбільше звернень відбувається в п’ятий та шостий місяць користування телефоном, також ушкоджені телефони часто приносять на 2-4 місяць роботи. Вартість послуги залежить від ціни смартфона та додає від 15% до 25% відповідно до обраного пакету страхування.

Топ-5 моделей смартфонів, до яких найчастіше оформлюють страховку під час покупки:

  1. Xiaomi Redmi Note 8T
  2. Samsung Galaxy A10
  3. Samsung Galaxy A30
  4. Samsung Galaxy A51
  5. Apple iPhone XS

Згідно статистики страхової компанії-партнера, загалом близько 45% власників смартфонів випадково розбивають екран. Кожен другий власник смартфона у світі розбивав його дисплей. У 50% випадків – це випадкове випадіння з рук. 32% – випадіння з кишені, 27% – падіння з колін під час вставання. Найрідше екран смартфона розбивається через те, що гаджет кинули в стіну, – таких випадків лише 5%.

Майже 23% власників «розумних» телефонів продовжують використовувати їх, незважаючи на дисплей, який ріже їм пальці. Близько 42% користувачів заявляють, що висока вартість заміни скла стала головною причиною відмови в заміні екрана.

Офіційні постачальники послуг