Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

20 студентів розпочали навчання у школі Vodafone Big Data Lab

Vodafone запустив пілотний курс першої в Україні комплексної школи підготовки спеціалістів з Big Data аналітики. Перше заняття у школі Vodafone Big Data Lab відбулося онлайн. Студенти Big Data Lab за 6 місяців отримають повний набір знань і навичок, достатніх для старту кар’єри в data science: фундаментальні математичні знання, експертизу роботи з даними в різних галузях і практику з реальними великими даними Vodafone. Для курса використовуються знеособлені дані.

Навчання складається з трьох блоків:

 1. Аналіз даних:
 • Основи обчислень для Data Science
 • Машинне навчання та аналіз даних (Supervised Learning, Unsupervised learning, Conformal learning. Casual learning, Інтелектуальний аналіз даних)
 • Нейронні мережі та глибоке навчання
 • Прогнозний аналіз і часові ряди
 1. Інженерія програмного забезпечення для Data Science:
 • Основи програмування та інженерії
 • Зберігання даних, їх аналіз та візуалізація
 • Інфраструктура та технології великих даних для аналізу даних
 • Доменна предметна експертиза (фінанси, CRM, телекомунікації, web-реклама та маркетинг)
 1. Фінальний проект на базі дата-сету знеособлених даних Vodafone.

Курс розрахований на аналітиків даних, бізнес аналітиків, IT-спеціалістів та ентузіастів з математичною підготовкою, які хочуть розпочати кар’єру в data science або розширити свою кваліфікацію. Для вступу до школи відібрані кандидати з вищою технічною освітою, сильною математичною підготовкою та знанням програмування. Програма навчання створена для працюючих професіоналів, тож її можна поєднувати з роботою.

Після закінчення курсу та успішного фінального проекту, випускники зможуть розпочати кар’єру у data science на позиціях Junior Data Scientist, Junior Analyst, Junior Data Analyst, Junior User Acquisition Analyst тощо.

До створення курсу долучились кращі фахівці України та світу, які склали першу в Україні комплексну програму навчання з data science. Програма дозволяє у стислі терміни оволодіти теоретичними знаннями з доменною експертизою і на практиці навчитись працювати з великими даними.

Процес відбору кандидатів на навчання тривав більше ніж два місяці, протягом яких куратори школи обробили 138 заявок, перевірили 57 анкет, провели 50 співбесід і відібрала 20 студентів.

Аудиторні онлайн-заняття проходитимуть тричі на тиждень протягом наступних шести місяців.

Про Big Data Lab

Big Data Lab – це комплексний інтенсивний курс з підготовки data science спеціалістів, який передбачає вивчення фундаментальних математичних дисциплін з аналізу даних, доменну експертизу і практику з реальними знеособленими великими даними Vodafone.

Для того, щоб уникнути епідеміологічних ризиків, лекції будуть записуватись та транслюватись у прямому ефірі. Під час заняття слухачі зможуть задавати питання викладачу, так як це відбувалося б під час очного навчання. Передбачена можливість консультуватись з викладачами за допомогою LMS системи та месенджерів у позалекційний час.

Сайт школи – bigdatalab.com.ua

Офіційні постачальники послуг