Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

B2G

Зустріч з Олександром Цибортом, Заступником Міністра економіки, довкілля та сільського господарства України

Дата:
29 Квітня 2026
Час:
14:00 - 16:00
Початок:
Зустріч з Олександром Цибортом, Заступником Міністра економіки, довкілля та сільського господарства України

Зустріч буде присвячена презентації платформи “Пульс”, цифрового інструменту, розробленого для посилення взаємодії між бізнесом і державою, а також обговоренню інших актуальних для бізнесу питань.

Робоча мова зустрічі – українська. Синхронний переклад не передбачено. 

Зустріч відбудеться за правилами Chatham House та відкрита лише для працівників компаній-членів Палати.

Реєстрація на зустріч є обов’язковою. Якщо ви бажаєте особисто взяти участь у зустрічі, будь ласка, повідомте про це Марію Корган, молодшого менеджера з питань стратегічного розвитку, на електронну адресу mkorhan@chamber.ua до понеділка, 27 квітня, 18:00. Якщо ви бажаєте приєднатися до зустрічі онлайн, будь ласка, зареєструйтеся на нашому веб-сайті до вівторка, 28 квітня, 16:00. Після закінчення терміну реєстрації ми повідомимо місце проведення зустрічі або надішлемо посилання для приєднання до зустрічі онлайн. Інформацію про місце проведення або посилання для приєднання буде надіслано лише зареєстрованим учасникам.

Контакти

Марія Корган

Молодший менеджер з питань стратегічного розвитку (Харчова промисловість; Роздрібна торгівля та електронна комерція)

Офіційні постачальники послуг