Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Події партнерів

XXII Щорічний форум фінансових директорів України

Дата:
14 Червня 2024 - 25 Жовтня 2024
Час:
09:00 - 18:00
Початок:
XXII Щорічний форум фінансових директорів України

Вже другий рік поспіль форум проходить в умовах повномасштабної війни. Саме за таких умов бізнес має розвиватися та підсилювати економіку.

Перша частина форуму, за традицією, присвячена конференції Brave CFO Gathering - протягом дня провідні керівники українських та міжнародних компаній обговорюватимуть стратегії, методи, інструменти трансформації бізнесу в умовах нових історичних викликів.

Серед спікерів - представники Danone Ukraine, Puratos Ukraine, Varus, ПриватБанку, Arzinger, Boyden Ukraine та інших українських та міжнародних компаній.

Конференція Brave CFO Gathering - 2024: Ключові теми:

  • Виклики та можливості для розвитку бізнесу під час війни — Сергій Магдич, заступник Голови Правління з корпоративного бізнесу ПУМБ
  • Податкова революція (чи еволюція?) головні тренди регулювання та податковий контроль 2024-2025 — дискусійна панель від експертного партнера AC Сrowe Ukraine та представника ДПС України
  • Чи можливі реформи в економіці під час повномасштабної війни — Дмитро Боярчук, виконавчий директор «CASE Ukraine»
  • Фінансове планування та система управління витратами в умовах військових дій — Тимченко Тетяна, фінансова директорка «Нова пошта»
  • Операційна ефективність в умовах турбулентності – запорука успішного масштабування — Руслан Мудрак, операційний директор «Вересень плюс», мережі магазинів «Файно Маркет»
  • Управління ризиками – один із головних драйверів розвитку компанії — Ілля Єленський, CFO АОІЛ

Дізнатися більше про подію і придбати квитки ви можете на сайті форуму cfo.ua.

Для спільноти ACC діє знижка -15% з промокодом BraveACC на участь у будь-який день форуму. Встигніть долучитись до цієї визначної події, щоб отримати нові інсайти, осмислити свою поточну роботу та зазирнути в майбутнє українського бізнесу.

ПРО ОРГАНІЗАТОРА: Компанія FA Service - визнаний лідер організації подій фінансової спрямованості в Україні.

Понад 20 років ми сприяємо розвитку компаній, надаючи доступ до передових знань від провідних фінансистів у наших конференціях, форумах та самітах.

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами FA Service у соцмережах:

Інші події

Події партнерів 16.07.2024

US-Ukraine Reconstruction, Investment & Innovation Forum

Онлайн/Офлайн
15:00

Офіційні постачальники послуг