Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Події партнерів

WePlay Ultimate Fighting League Season 1

Дата:
25 Березня 2021 - 11 Квітня 2021
Час:
09:00 - 18:00
Місце:
Online
WePlay Ultimate Fighting League Season 1

WePlay Esports та Олександр Усик представляють перший сезон файтинг-ліги.

Перший сезон WePlay Ultimate Fighting League пройде з 25 березня по 11 квітня 2021 року. Організаторами ліги виступають кіберспортивний медіахолдинг WePlay Esports і абсолютний чемпіон світу з боксу у важкій вазі Олександр Усик.

У рамках першого сезону ліги пройдуть змагання по Mortal Kombat 11, SOULCALIBUR VI і Tekken 7.

Дати проведення окремих змагань:

  • Mortal Kombat 11 – з 25 по 28 березня;
  • SOULCALIBUR VI – з 01 по 04 квітня;
  • Tekken 7 – з 08 по 11 квітня.

Загальний призовий фонд Ultimate Fighting League (WUFL) Season 1 складатиме $150 000. Цю суму буде розподілено рівними частинами між усіма трьома змаганням з окремих ігор.

Перший сезон Ultimate Fighting League пройде в WePlay Esports Arena Kyiv, що знайома аудиторії по WePlay Dragon Temple.

«На контрасті з нашим попереднім турніром WePlay Dragon Temple глядачі WUFL Season 1 побачать, якою різною може бути WePlay Esports Arena Kyiv. Очікуйте на новий креатив і незвичайних рішень від нашої студії», – говорить Максим Білоногов, генеральний продюсер і chief visionary officer WePlay Esports.

«Наша команда вперше проводитиме змагання з декількох ігор у рамках одного івенту. Радо та із завзяттям сприймаємо новий виклик! Як завжди, намагаємося створити для всіх максимально безпечні та комфортні для змагання умови. Вірю, що подія не тільки підтримає сцену файтингов, а й

покаже, на що здатний цей чудовий жанр», – говорить Євген «Hitras» Шепелєв, керівник відділу кіберспорту WePlay Esports.

«Кілька років тому я поставив перед собою мету надати значний вплив сцені файтингів і вивести її на новий рівень. Завдяки інноваціям і грандіозним ідеям, які несе WePlay Esports, ми готові провести перший сезон по Tekken 7, Mortal Kombat 11 і SOULCALIBUR VI. Після успіху турніру WePlay Dragon Temple, який пройшов в кінці 2020 року, нове змагання дозволить нам заявити про себе ще гучніше. Ми залишаємося вірними FGC, і я з нетерпінням чекаю можливості показати все, що ми запланували. Це буде запаморочливо і неймовірно... Очікуйте на новини!» – каже Джеймс Бенкс, консультант проекту в WePlay Esports.

У грудні 2020 року холдинг проводив перший для себе турнір з файтингу Mortal Kombat 11 – WePlay Dragon Temple, що отримав позитивні відгуки і глядачів, і учасників.

Перелік учасників, імена коментаторів та інші деталі WePlay Ultimate Fighting League Season 1 будуть оголошені пізніше.

#weplay #esports #WUFL

Джерело: прес-служба WePlay Esports

Контактна інформація для ЗМІ:
press@weplay.tv

press.weplay.tv

Про WePlay Esports

WePlay Esports – кіберспортивний медіахолдинг із ключовими підрозділами у США, Китаї та Україні. Холдинг об’єднує найкращі практики сфер кіберспорту, медіа та розваг з метою розробки та надання новітніх продуктів та сервісів по всьому світу.

З 2012 року бренд WePlay Esports відомий високоякісної організацією і трансляцією онлайн-турнірів та LAN-фіналів. Окрім створення та проведення кіберспортивних заходів, холдинг має експертизу у розробці спеціалізованих IT-рішень та власної турнірної платформи, а також інтеграції брендів у кіберспорт та продажу медіаправ.

Надаючи публіці те, чим вона так пристрасно захоплена, – кіберспорт та розваги, – холдинг створює умови та можливості для розвитку бізнесів, залучаючи їх до діалогу з активною та захопленою кіберспортивною аудиторією.

Офіційні постачальники послуг