Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Події партнерів

VIP-перегляд та живий аукціон

Дата:
30 Листопада 2023
Час:
18:00 - 21:00
VIP-перегляд та живий аукціон

Ми раді запросити вас на майбутню подію "i am u are", яка відбудеться у Лос-Анджелесі. З урахуванням вашої стійкої підтримки України та підтримки стійкості українських жінок, ми запрошуємо вас долучитися до цього значущого заходу.

Ініціатива "EmpowerHER: REBUILD LIVES, RESTORE COMMUNITIES" - це ініціатива з підняття міжнародної уваги до всебічних потреб у підтримці українських жінок, що охоплюють безпеку, охорону здоров'я, допомогу при травмах, освіту та можливості зайнятості. У день відкриття відбудеться живий благодійний аукціон за підтримки Американо-української благодійної фундації Radiate Life, щоб допомогти жінкам, які постраждали від війни, відновити свої життя.

Дата та час: 30 листопада о 18:00

Місце: 5880 Adams Blvd, Culver City, Лос-Анджелес.

Деталі: Ця ексклюзивна подія відзначає різноманітний світ української творчості, і цього року ми присвячуємо її важливій справі: підтримці українських жінок для відновлення. Жінки є ключовими змінно-творцями в нашому суспільстві, особливо в часи кризи, і ми вважаємо, що їх потрібно підтримувати, як фундаментальну частину оновлення всієї громади.

"I am u are" - це неприбуткова організація зі статусом 501(c)(3), що зосереджена на розвитку української творчої економіки та таланту. Платформа з гордістю представляє понад 160 українських проектів у різних сферах, маючи на меті сприяти взаєморозумінню американської та української культур, підкреслюючи, що Україна - це не проблема, а рішення. Після успішного дебюту в Нью-Йорку у березні 2023 року ми з нетерпінням чекаємо на повторення успіху в Лос-Анджелесі.

Збір коштів: Усі виручені кошти від аукціону будуть спрямовані на допомогу у створенні інноваційного притулку у місті Львів, який пропонуватиме безпеку, охорону здоров'я, освіту та можливості працевлаштування для жінок в Україні. Ми маємо на меті підтримати 100 жінок, і одноразовий внесок у розмірі 1500 доларів стане основою ЇЇ трансформації.

Ваша щедрість має значущий вплив на життя цих жінок та їхніх громад.

Якщо ви не можете взяти участь, ви можете долучитись до пожертвування за посиланням.

Очікуємо на вашу участь у цьому значущому заході.

Офіційні постачальники послуг