Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Події партнерів

Вебінар «Створення і діяльність компаній в інвестиційних і економічних зонах Польщі: можливості для організації логістики і часткової релокації українського і міжнародного бізнесу»

Дата:
22 Червня 2022
Час:
11:00 - 13:00
Місце:
Онлайн
Вебінар «Створення і діяльність компаній в інвестиційних і економічних зонах Польщі: можливості для організації логістики і часткової релокації українського і міжнародного бізнесу»

Запрошуємо вас до участі у вебінарі: "Створення і діяльність компаній в інвестиційних і економічних зонах Польщі: можливості для організації логістики і часткової релокації українського і міжнародного бізнесу".

Програма

  • Основні кроки для створення місцевої компанії: вибір правових форм та підходи до створення компанії.
  • Найм працівників: імміграційні питання, основні вимоги щодо працевлаштування тощо.
  • Оренда та придбання нерухомості: можливі варіанти та обмеження.
  • Будівельна діяльність: основні правила, обмеження та виклики.
  • Оподаткування підприємницької діяльності в Польщі: податок на прибуток підприємств, податок на заробітну плату, непрямі податки, податок на цивільні операції.
  • Програми польських інвестицій та спеціальних економічних зон, а також інші стимули для релокації українського бізнесу до Польщі: прийнятність проєктів, пільги, процедури подачі заявок.
  • Case studies програм та історії успіху.

Партнери нашого заходу: спеціальна економічна зона ЛегніцаПоморська спеціальна економічна зонаКраківський технологічний парк.

Для реєстрації на вебінар скористайтеся, будь ласка, посиланням нижче. Якщо у вас виникнуть питання до спікерів, надішліть електронний лист Мирославі Трейтяк.

Інформація щодо організації

  • Участь у вебінарі безкоштовна, реєстрація обов’язкова (посилання на вебінар буде надіслано тільки зареєстрованим учасникам).
  • Організатор залишає за собою право обирати подані заявки на участь.
  • Робочі мови вебінару – українська та англійська (синхронний переклад не передбачено).

Питання

У разі виникнення питань щодо цього заходу, звертайтеся, будь ласка, до Мирослави Трейтяк.

Сторінка заходу: https://www.dentons.com/en/about-dentons/news-events-and-awards/events/2022/june/22/ua-ukraine-establishment-and-operation-of-companies-in-the-investment-and-economic-zones-in-poland

Інші події

Події партнерів 04.10.2022

EXPO Real

Мюнхен
09:00
Події партнерів 05.10.2022

II Business & Legal IT Forum

UNIT.Сity
10:00

Офіційні постачальники послуг