Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Події партнерів

Вебінар PwC в Україні «FMCG-бізнес в умовах воєнного стану: головні виклики»

Дата:
26 Липня 2022
Час:
11:00 - 12:30
Місце:
Онлайн
Вебінар PwC в Україні «FMCG-бізнес в умовах воєнного стану: головні виклики»

PwC в Україні розпочинає серію онлайн-зустрічей за участі експертів PwC в Україні та представників бізнесу із різних галузей економіки, аби обговорити особливості ведення бізнесу під час воєнного стану, поточну ситуацію на ринку та обмінятися думками та баченням щодо подальшого розвитку та відновлення.

Перша зустріч відбудеться вже 26 липня, з 11.00 до 12.30 (за київським часом), та буде присвячена FMCG-бізнесу. У події візьмуть участь експерти практики Трансфертного Ціноутворення PwC в Україні – Ольга Трифонова та Анна Ніколайко, а також представники великих міжнародних корпорацій Essity, Ecolab, Beiersdorf та Kimberly-clark – Оксана Стешин, Ніна Чурсанова, Олександр Захаров та Олена Горчеєва.

Обговоримо наступне коло питань:

  • Виклики, з якими зіштовхнувся FMCG-бізнес після 24 лютого. Як продовжували свою діяльність FMCG-компанії в Україні та які першочергові заходи запровадили?
  • Як змінився ринок та що найбільше вплинуло на FMCG-бізнес? Чи відбулися зміни у ланцюгу постачань та/або підхід до ціноутворення у групі компаній?
  • Як вплинули зміни у податковій та митній політиці під час воєнного стану на FMCG-компанії? Якої допомоги від держави наразі потребує FMCG-бізнес?
  • Чи довелось FMCG-компаніям переорієнтовуватись на нові напрямки? Чи з’явились нові продукти/операції внаслідок введення воєнного стану?
  • Як змінилось операційне та стратегічне планування та які ринкові очікування має FMCG-бізнес на найближчий час?

Для участі у зустрічі, будь ласка, зареєструйтеся:

https://bit.ly/3PiqzxV

Ви також можете поставити запитання спікерам під час реєстрації.

Чекаємо на Вас!

Все буде Україна!

Інші події

Події партнерів 04.10.2022

EXPO Real

Мюнхен
09:00
Події партнерів 05.10.2022

II Business & Legal IT Forum

UNIT.Сity
10:00

Офіційні постачальники послуг