Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Події партнерів

Вебінар «Міркування щодо кіберстійкості – український досвід»

Дата:
9 Червня 2022
Час:
16:00 - 17:30
Місце:
Онлайн
Вебінар «Міркування щодо кіберстійкості – український досвід»

KPMG в Україні разом з Асоціацією аудиту та контролю інформаційних систем (ISACA) запрошують взяти участь у вебінарі “Міркування щодо кіберстійкості – український досвід”, який відбудеться 9 червня о 16:00.

Російське вторгнення в Україну посилило занепокоєння щодо можливості інцидентів у сфері кібербезпеки та стійкості критичних бізнес-функцій. Окрім захисту своїх працівників та надання підтримки народові України, компанії також оцінюють рівень своїх ризиків та вразливість до кіберінцидентів, технологічних збоїв, пов'язаний з ними вплив та стійкість критичних послуг до них. Ці загрози можуть виникати внаслідок атак іноземних держав на системи та інфраструктуру або безпосередньо в результаті військового конфлікту. Багато компаній очікують, що бойові дії можуть відбуватися одночасно з активними кіберопераціями.

Програма семінару складається з двох частин, що охоплюють такі питання:

Частина 1

Експерти розглянуть кібератаки, які проводилися проти України протягом перших днів війни та раніше, і обговорять:

  • Найбільш типові види кібератак, включаючи шпіонаж, поширення фейкових новин і пропаганду;
  • Збої в результаті кібератак, включаючи збої в роботі телекомунікаційних систем та їхній вплив;
  • Нові атаки, що були націлені на критичну інфраструктуру;
  • Актори загроз по обидві сторони лінії конфлікту;
  • Роль волонтерів у кібервійні.

Частина 2

Крім того, експерти KPMG поділяться досвідом та уроками, отриманими KPMG в Україні, а також нашими клієнтами, щодо готовності до кризи та кризового менеджменту, релокації працівників і членів їхніх сімей, забезпечення безперебійності роботи компанії під час війни. Ми надамо практичні поради та результати дослідження щодо того, що таке операційна стійкість, і як організації можуть підтримувати безперебійну діяльність з огляду на цифрові, кіберфізичні та ІТ-технології, залишаючись при цьому успішними. Ми обговоримо:

  • Як організації управляють своєю діяльність в умовах потрясінь, що тривають;
  • Уроки, вивчені у ході російського військового вторгнення в Україну;
  • Які вдосконалення можна внести до програм кризового менеджменту з метою мінімізації збоїв у роботі бізнесу, зберігши при цьому персонал та активи;
  • Який вплив може мати проактивне скоординоване реагування на операційну ефективність.

Про спікерів:

  • Олексій Янковський, Партнер, керівник практики з надання послуг у сфері ІТ і кібербезпеки, KPMG в Україні, віце-президент Київського відділення ISACA
  • Геннадій Резніченко, заступник директора практики з надання послуг у сфері ІТ і кібербезпеки, KPMG в Україні
  • Артем Кобець, менеджер, практика з надання послуг у сфері ІТ і кібербезпеки, KPMG в Україні

Зустріч відбуватиметься у Teams та триватиме 1,5 години.

Мова заходу: англійська. Без перекладача.

Для перегляду онлайн, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням KPMG webinar: "Reflections on cyber resilience – the Ukrainian experience" Survey (surveymonkey.com)

Про спікерів:

Олексій Янковський, Партнер, керівник практики з надання послуг у сфері ІТ і кібербезпеки KPMG в Україні, віцепрезидент Київського відділення ISACA

Олексій має більш ніж 20-річний досвід у сфері ІТ і кібербезпеки, включаючи роботу на керівних посадах у компаніях Великої Четвірки, а також у ING і Barclays. Коли Україна стала об'єктом численних кібератак у 2014-2015 років. Олексій разом із своєю командою та представниками ISACA організував серію тренінгів з кібербезпеки з метою підготовки великих підприємств до реагування на кіберзагрози.

Геннадій Резніченко, заступник директора практики з надання послуг у сфері ІТ і кібербезпеки, KPMG в Україні

Геннадій має більш ніж 25-річний міжнародний досвід формування, керування та впровадження систем управління ризиками, стратегій кіберстійкості та рішень щодо захисту активів і персоналу, спрямованих на протидію існуючим і потенційним кіберфізичним загрозам безпеці. Геннадій застосовував свій досвід і знання, набуті під час роботи в організації зі списку Fortune 100, під час військового конфлікту 2022 року. Він побудував і ввів у дію структуру управління непередбаченими подіями/кризою з метою забезпечення безпеки працівників і мінімізації збоїв у роботі бізнесу КПМГ. У 2014 році разом з групою професіоналів у сфері безпеки Геннадій створив офіс Міжнародної ради спеціалістів з питань безпеки (OSAC) в Україні, який через кілька років був визнаний найкращим підрозділом OSAC  у світі. Він є членом ISACA з 2008 року. Геннадій високо цінить взаємодію між членами ком’юніті, обмін інформацією та волонтерські ініціативи.

Артем Кобець, менеджер, практика з надання послуг у сфері ІТ і кібербезпеки, KPMG в Україні

Артем має більш ніж 15-річний досвід надання послуг у сфері ІТ і кібербезпеки. Він є керівником підрозділу з технічної безпеки у групі  консультування з питань кібербезпеки КПМГ в Україні та менеджером команди, яка відповідає за надання клієнтам послуг з тестування безпеки та реагування на інциденти. Протягом останніх роківв Артем брав активну участь у програмі кібертрансформації одного з провідних банків України та надавав допомогу у розслідуванні деяких крупних кіберінцидентів у регіоні. Артем також допомагав багатьом організаціям в Україні виявити та зрозуміти ризики у сфері кібербезпеки, що дозволило б їм підвищити свій рівень захищеності. Крім того, Артем має сертифікат з кібербезпеки Offensive Security Certified Professional (OSCP).

Інші події

Події партнерів 24.04.2024

SUP Day Forum Kyiv

Київ
09:00

Офіційні постачальники послуг