Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Події партнерів

Вебінар "Антимонопольні порушення: відшкодування шкоди. Приклад – міжбанківська комісія"

Дата:
17 Грудня 2020
Час:
11:00 - 13:00
Місце:
Онлайн
Вебінар

Відшкодування шкоди, завданої порушеннями конкурентного законодавства, може бути одним із ефективних способів допомоги постраждалим та серйозним стримуючим фактором для порушників. В подібних гучних процесах в ЄС та США десятки та сотні постраждалих компаній виборюють солідні суми компенсацій. Розуміючи серйозність можливих фінансових наслідків, порушники антимонопольного законодавства часто самостійно йдуть на мирові угоди, визнаючи свою провину ще до завершення розслідування, намагаючись «зекономити» хоча б на штрафних санкціях.

Хоча про це знають не всі, в Україні подібна практика можлива (існує відповідне законодавче регулювання) та навіть практикується (вже є ряд кейсів).

17 грудня Олександр Алексєєнко (партнер Marchenko Partners) та Святослав Геник (старший юрист Marchenko Partners) будуть розповідати про те, яким чином можливо ефективно перейти із ситуації, у якій Ви суттєво переплачуєте монополісту(-ам) чи картелю до ситуації, у якій порушники будуть вимушені повернути Вам навіть удвічі більше завданої шкоди. В рамках дискусії для наочності буде використано приклад ситуації із можливо завищеною міжбанківською комісією в Україні.

Реєстрація на захід за посиланням: https://forms.gle/GcvHXevdVSFvshBv9

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації та підтвердження з боку організаторів. Учасники вебінару з підтвердженою реєстрацією отримають посилання на трансляцію за день до заходу. Мова вебінару  – українська/російська.

На захід не будуть зареєстровані представники юридичних фірм та консалтингових компаній, а також юристи, які займаються приватною практикою.

Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на nc@marchenkopartners.com або зателефонуйте (066) 381 2857.

Інші події

Події партнерів 24.04.2024

SUP Day Forum Kyiv

Київ
09:00
Події партнерів 24.04.2024

IX Український антимонопольний форум

Онлайн/Офлайн
10:00

Офіційні постачальники послуг