Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Події партнерів

У Дніпрі стартує виставка художніх ракет і благодійний аукціон Noosphere Art Rocket Park

Дата:
2 Жовтня 2021
Час:
11:00 - 18:00
У Дніпрі стартує виставка художніх ракет і благодійний аукціон Noosphere Art Rocket Park

2 жовтня 2021 року об 11:00 у Gagarin Park у Дніпрі відбудеться відкриття виставки і старт благодійного аукціону артракет Noosphere Art Rocket Park.

Мистецька ініціатива Noosphere Art Rocket Park, започаткована візіонерном і меценатом Максом Поляковим, наслідує традиції відомих міжнародних артакцій Cow Parade (Парад корів) і Buddy Bears (Парад ведмедів).

Головна мета Noosphere Art Rocket Park — не тільки об’єднати талановитих українських митців різних стилів, але й через мистецьке осмислення популяризувати космічну і ракетобудівну галузь у нашій країні.

23 півтораметрові скульптури ракет були декоровані художниками з різних міст України.

Авторів для експозиції обирали на конкурсній основі. Кожен художник працював у власній стилістиці, тому артракети вражають розмаїттям: у своїх роботах автори відобразили українську культуру та історію, образи й символи, з якими асоціюється Україна. Є також арти присвячені космічним і науковим досягненням.

Всі експонати Noosphere Art Rocket Park будуть виставлені на благодійний аукціон, який триватиме з 2 жовтня по 1 грудня 2021 року. Роздивитися всі ракети, а також придбати ту, що сподобалась найбільше, можна на сайті аукціону https://bit.ly/3D0bRoA.

Зібрані кошти організатори спрямують на створення спортивно-ігрового дитячого комплексу в Gagarin Park, м. Дніпро.

Офіційні постачальники послуг