Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Події партнерів

Сертифікаційний курс «Девелопмент нерухомості»

Дата:
25 Жовтня 2023 - 24 Лютого 2024
Час:
09:00 - 18:00
Місце:
Онлайн
Сертифікаційний курс «Девелопмент нерухомості»

Відома народна мудрість каже: вік живи – вік учись. І нині у складні часи так важливо вдосконалювати свою кваліфікацію. Тому що саме зараз понад усе необхідно значно підвищити витривалість і здатність виживати й адаптуватись до будь-яких умов. Особливо важливо це для тих, хто вже має за своєю спиною професійні здобутки та відповідальність за справу й людей. Тоді, зустрічаючи нові виклики, ви зможете розширити особистий простір і збудувати платформу для нових перемог.

У нерухомості таким інструментом для розвитку професіоналів на ринку вже кілька років є єдиний в Україні Сертифікаційний курс «Девелопмент нерухомості». Реєстрація на новий набір (другий у 2023 році й восьмий загалом) уже стартувала. Заняття ж розпочнуться 25 жовтня 2023 року й триватимуть до 24 лютого 2024 року. За цей час слухачі відвідають 5 навчальних модулів із теорією, практикою, індивідуальними завданнями й інтерактивними груповими заняттями, проперті-турами та розробкою навчальних і реальних проєктів. Графік – зручний для працюючих професіоналів, адже навчання відбуватиметься по одному модулю на місяць – три або чотири повні дні з захопленням однієї суботи.

Унікальна особливість курсу полягає в тому, що кожен здобуде не лише нові знання та практичні навички, а й матиме можливість поспілкуватися з практиками топкомпаній на ринку нерухомості. А розуміючи, що найкращий вчитель – це життя, слухачі відвідають об’єкти девелопменту, реконструкції або відновлення нерухомості. Саме тут на прикладах реальних реалізованих проєктів вони зможуть поставити конкретні запитання представникам девелоперських і керівних компаній та заслухати рекомендації, а головне – дізнатися, як працювати з помилками та вирішувати їх.

Сертифікаційний курс «Девелопмент нерухомості» – це не лише теорія, а дуже багато практики. Та головне, що кожен охочий пройде шлях створення об’єкта нерухомості від А до Я, застосовуючи отримані знання з вибору земельної ділянки, розроблення концепції, складання бюджету, підготовки маркетингової стратегії тощо у процесі розроблення та захисту випускного проєкту.

Гайда з нами, й ти зможеш досягти більшого!

Контакти організаторів:

  • Освітня платформа CP School: school@c-p.com.ua, +38 (097) 265 04 36, +38 (063) 641 53 18 (Telegram, WhatsApp)
  • «Міжнародний інститут бізнесу»: ocenka@iib.com.ua, +38 (067) 819 07 17

Інші події

Офіційні постачальники послуг