Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Події партнерів

Семінар "BEPS обмеження застосування міжнародних податкових конвенцій: Практичне застосування та ризики санкцій для компаній та менеджменту"

Дата:
17 Грудня 2020
Час:
11:00 - 13:00
Місце:
Офіс Dentons
Семінар

Запрошуємо вас до участі у семінарі "BEPS обмеження застосування міжнародних податкових конвенцій: практичне застосування та ризики санкцій для компаній та менеджменту". Захід буде проведено у форматі бізнес-сніданку та буде цікавий CEO, CFO, фінансовим директорам, директорам фінансових департаментів, департаментів корпоративних фінансів та контролінгу, а також аналітикам та бухгалтерам.

Основні тези до обговорення:

  • Зміни щодо визначення статусу «бенефіціарного власника доходу» та коли застосовувати «тест ділової мети» при здійснені виплат нерезиденту?
  • Ризики застосування пільг за конвенцією про усунення подвійного оподаткування із Кіпром: коли такі ризики матеріалізуються, їх вартість та кримінальна відповідальність за ухилення від сплати податків?
  • Аналіз застосування пільг та фінансові ризики за конвенцією про усунення подвійного оподаткування із Мальтою. Чи буде працювати ланцюг Україна-Кіпр-Мальта?
  • Аналіз застосування пільг та фінансові ризики за конвенцією про усунення подвійного оподаткування із Австрією?
  • Аналіз застосування пільг та фінансові ризики за конвенцією про усунення подвійного оподаткування із Нідерландами?
  • Аналіз застосування пільг та фінансові ризики за конвенцією про усунення подвійного оподаткування із Швейцарією?

Будь ласка, підтвердіть свою участь, надіславши відповідного листа на myroslava.treitiak@dentons.com, вказавши ПІП, назву компанії та посаду. Реєстрація обов’язкова, оскільки кількість учасників обмежена.

Організаторами буде забезпечено дотримання протиепідемічних заходів, що були запроваджені на час карантину.

Робочі мови семінару – російська та українська. Синхронний переклад не надається.

Доповідач

Валерія Тарасенко, Податковий радник, Київ

Офіційні постачальники послуг