Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Події партнерів

Програма «Інноватори енергоефективності України»

Дата:
29 Січня 2024
Час:
09:00 - 18:00
Місце:
Онлайн
Програма «Інноватори енергоефективності України»

Інноваторів у галузі енергоефективності запрошують до участі у міжнародній програмі

У січні 2024 року стартвала комплексна акселераційна програма для українських компаній, які розробляють інноваційні рішення у сфері енергоефективності.

До 29 січня за посиланням триває збір заявок від інноваторів, які мають як ідеї, так і готові рішення у галузі енергоефективності, спрямовані на зелену трансформацію та стале впровадження змін у сфері використання енергоресурсів.  З - поміж заявників буде обрана 30-ка фіналістів для зустрічі з міжнародними експертами та потенційними покупцями.

Ініціатива реалізується ГО Impact Force за підтримки проєкту “Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні", що виконується GIZ за дорученням уряду Німеччини та співфінансування уряду Швейцарії, у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України, Офісом з розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом Дія.Бізнес, а також Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України (Держенергоефективності).

Програма “Інноватори енергоефективності України” спрямована допомогти компаніям  удосконалити операційні процеси, масштабувати бізнес та знайти потрібні інвестиції для розвитку.

У рамках програми передбачені:

  • Проведення оцінки потреб бізнесів для визначення та вирішення безпосередніх, середньострокових та довгострокових потреб учасників.
  • Надання цільових експертних консультацій та управлінської допомоги від першокласних міжнародних і місцевих експертів для вдосконалення бізнес-планів і презентацій учасників, а отже, для підвищення їхньої комерційної привабливості для національних та міжнародних покупців.
  • Розробка мапи зацікавлених сторін із щонайменше 50 ключових організацій і підприємств у різних секторах, які пропонують або виробляють інноваційні енергетичні рішення в Україні.
  • Організація Демо-дня, під час якого 30 фіналістів зустрінуться з міжнародними експертами та потенційними покупцями.
  • Створення мережі інноваційних гравців ринку у сфері енергоефективності, щоб закласти міцну основу для сталого енергетичного майбутнього України.

П’ять компаній також будуть відібрані для участі в акселераційній програмі Impact Business.

Інші події

Події партнерів 24.04.2024

SUP Day Forum Kyiv

Київ
09:00
Події партнерів 24.04.2024

IX Український антимонопольний форум

Онлайн/Офлайн
10:00

Офіційні постачальники послуг