Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Освіта

Практичний семінар «Упевнені, що ваш віддалений офіс достатньо безпечний?» «Віддалений» не є «безпечний»»

Дата:
26 Березня 2020
Час:
16:00 - 18:00
Практичний семінар «Упевнені, що ваш віддалений офіс достатньо безпечний?» «Віддалений» не є «безпечний»»

В умовах пандемії коронавірусу бізнес переводить співробітників на віддалений режим роботи. Однак для багатьох компаній такий формат є абсолютно новим. Це означає, що у них відсутні політики та технології, що дозволять співробітникам безпечно та надійно працювати з дому. Крім того, спостерігається збільшення кількості фішинг-атак, пов'язаних з коронавірусом, тому співробітники, працюючи вдома, повинні бути пильними.

Під час семінару експерти 10Guards говорили про:

  • Ризики віддаленої роботи
  • Кібербезпека та віддалена робота
  • Як зберегти цілісність даних та сервісів
  • Конфіденційність інформації клієнтів і компанії
  • Доступність та безперервність бізнесу

Доповідачі:

Віталій Якушев, Операційний Директор, 10Guards. Фахівець в області інформаційних технологій та захисту даних, а також досвідчений менеджер з управління інноваційними проектами. Віталій має більше 15 років досвіду участі в різних національних та міжнародних проектах з побудови та управління сучасними інформаційними системами. Викладач курсу з кіберризиків в рамках програми Ukrainian MBA в МІБ (Міжнародний Інститут Бізнесу).

Олександр Смичніков, Директор із бізнес консалтингу, 10Guards. Олександр має більш ніж 12-річний досвід у консалтингу із корпоративної безпеки. Є членом Міжнародної асоціації управління ІТ активами (IAITAM) та Міжнародної асоціації професіоналів у сфері приватности (IAPP).

Партнери

Офіційні постачальники послуг