Освіта

Практичний семінар «Упевнені, що ваш віддалений офіс достатньо безпечний?» «Віддалений» не є «безпечний»»

Дата:
26.03.2020
Час:
16:00 - 18:00
Практичний семінар «Упевнені, що ваш віддалений офіс достатньо безпечний?» «Віддалений» не є «безпечний»»

Американська торговельна палата в Україні спільно з компанією-членом 10Guards рада запросити вас на майбутній практичний семінар «Упевнені, що ваш віддалений офіс достатньо безпечний?» «Віддалений» не є «безпечний»», що буде проведений у форматі вебінару. Посилання на вебінар буде надіслано тільки зареєстрованим учасникам.

В умовах пандемії коронавірусу бізнес переводить співробітників на віддалений режим роботи. Однак для багатьох компаній такий формат є абсолютно новим. Це означає, що у них відсутні політики та технології, що дозволять співробітникам безпечно та надійно працювати з дому. Крім того, спостерігається збільшення кількості фішинг-атак, пов'язаних з коронавірусом, тому співробітники, працюючи вдома, повинні бути пильними.

Під час семінару експерти 10Guards поговорять про:

  • Ризики віддаленої роботи
  • Кібербезпека та віддалена робота
  • Як зберегти цілісність даних та сервісів
  • Конфіденційність інформації клієнтів і компанії
  • Доступність та безперервність бізнесу

Доповідачі:

Віталій Якушев, Операційний Директор, 10Guards. Фахівець в області інформаційних технологій та захисту даних, а також досвідчений менеджер з управління інноваційними проектами. Віталій має більше 15 років досвіду участі в різних національних та міжнародних проектах з побудови та управління сучасними інформаційними системами. Викладач курсу з кіберризиків в рамках програми Ukrainian MBA в МІБ (Міжнародний Інститут Бізнесу).

Олександр Смичніков, Директор із бізнес консалтингу, 10Guards. Олександр має більш ніж 12-річний досвід у консалтингу із корпоративної безпеки. Є членом Міжнародної асоціації управління ІТ активами (IAITAM) та Міжнародної асоціації професіоналів у сфері приватности (IAPP).

Робоча мова заходу – українська. Синхронний переклад не передбачено.

Щоб реєструватися на заходи в один клік, будь ласка, зареєструйтеся на сайті або відновіть ваш пароль, а також переконайтеся, що ви залогінені на сайті.

Контакти

Ксенія Ярошенко

Координатор з організації заходів

Партнери

Офіційні постачальники послуг

УРА

Ви успішно зареєструвалися