Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Освіта

Практичний семінар «Ринок землі: перший досвід та проблемні питання»

Дата:
16 Вересня 2021
Час:
15:00 - 17:00
Місце:
Онлайн
Практичний семінар «Ринок землі: перший досвід та проблемні питання»

Вже декілька місяців укладання угод із землями сільськогосподарського призначення здійснюється за новими правилами. При цьому, як свідчить остання статистика, ринок наразі неактивний. Це можна пояснити наявністю у потенційних продавців та покупців сільськогосподарської землі запитань щодо застосування нового законодавства, на які поки немає однозначних відповідей. Гравці ринку чекають формування першої практики оформлення угод із землями сільськогосподарського призначення та надання державними органами офіційних роз'яснень щодо низки проблемних питань. Ми проаналізували перший досвід оформлення таких угод і були готові поділитися з учасниками семінару своїми практичними порадами та запропонувати шляхи вирішення наявних проблем.

Під час заходу ми обговорили наступні теми:

  • Практичні нюанси оформлення угод купівлі-продажу земельних ділянок сільськогосподарського призначення
  • Реалізація орендарями переважного права на придбання земельної ділянки та його передача третім особам
  • Як емфітевту реалізувати переважне право на придбання земельної ділянки, передбачене договором емфітевзису?
  • Інвестування у землі сільськогосподарського призначення інвесторами, що не можуть бути їх власниками за законом: міф чи реальність
  • Чи досі працюють юридичні механізми обходу законодавчих обмежень, розроблені за часів дії мораторію?

Доповідач:

Світлана Тетеря, адвокат, керівник практики аграрного та земельного права в EVERLEGAL. Світлана спеціалізується на аграрному та земельному праві, вирішенні спорів і комерційному праві. Має більше 7 років досвіду надання юридичних послуг українському та іноземному агробізнесу, інвесторам, банкам, фінансовим компаніям тощо. Світлана є заступницею голови Комітету з аграрного права в Асоціації правників України.

Контакти

Олександр Шпаковський

Старший координатор з організації заходів

Партнери

Офіційні постачальники послуг