Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Освіта

Практичний семінар «Податки для бізнесу в умовах карантину»

Дата:
2 Квітня 2020
Час:
12:00 - 14:00
Практичний семінар «Податки для бізнесу в умовах карантину»

Під час семінару ми розглянули найбільш актуальні питання оподаткування платників податків на період дії в Україні карантину, затвердженого Кабінетом Міністрів України у зв'язку із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019). Серед яких – особливості проведення податкових перевірок, які встановлені на час карантину, особливості застосування штрафних санкцій, особливості справляння податків і зборів у цей період, податкові послаблення та пільги, які встановлені законодавством для зменшення негативного ефекту від обмежувальних карантинних заходів.

Зокрема, під час семінару ми говорили:

  • Які податкові перевірки можуть проводитись під час карантину
  • Які штрафні санкції за порушення податкового законодавства під час карантину
  • Карантин як форс-мажор: підстава для відстрочення податкового боргу та зобов'язання
  • Строки сплати податків під час карантину, строки подання податкової звітності
  • Особливості сплати та бюджетного відшкодування ПДВ під час карантину
  • Податкові пільги на період карантину
  • Процедура оскарження рішень податкових органів

Доповідачі:

Віталій Оджиковський, радник Sayenko Kharenko. Віталій Оджиковський спеціалізується з питань міжнародного та національного оподаткування, податкового судочинства, митного законодавства та валютного регулювання. Він надає професійні консультації платникам податків під час податкових аудитів та розгляду скарг і заперечень платників податків податковими органами. До сфери його компетенції входять агропромисловий та FMCG сектори.

Катерина Утіралова, Старший юрист Sayenko Kharenko. Катерина володіє більш ніж 10-річним досвідом у консультуванні з питань оподаткування. Вона консультує міжнародним та українським клієнтам щодо широкого спектру податкових питань у різних секторах та галузях економіки.

Контакти

Олександр Шпаковський

Старший координатор з організації заходів

Партнери

Офіційні постачальники послуг