Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Освіта

Практичний семінар «Ключові юридичні та податкові питання для фармбізнесу 2021-2022»

Дата:
9 Грудня 2021
Час:
14:30 - 16:30
Місце:
Онлайн
Практичний семінар «Ключові юридичні та податкові питання для фармбізнесу 2021-2022»

На вебінарі розглядалися ключові юридичні та податкові питання для фармацевтичного бізнесу: класичні та нові кейси перекваліфікації непостійного представництва в постійне, випадки визнання української юридичної особи постійним представництвом (актуально не лише для фармбізнесу), особливості податкових перевірок фармбізнесу. Ми поділились практикою складання сервісних договорів з ПДВ та без ПДВ, детально зупинились на маркетингових послугах та розглянули питання податкових коригувань з податку на прибуток при роботі з нерезидентами.

Під час заходу ми обговорили наступні теми:

  • Обрахунок податків до сплати постійним представництвом
  • Особливості подання податкової звітності з податку на прибуток некомерційним та постійним представництвом
  • Помилки при реєстрації материнської компанії в Україні
  • Сервісні договори з ПДВ та без ПДВ
  • Маркетингові послуги та ПДВ
  • Податкові коригування з податку на прибуток при роботі з нерезидентами

Доповідачі:

Андріана Мартинів, керуючий партнер, керівник податкової практики, Martyniv Law. Андріана спеціалізується на податковому праві, земельних питаннях та консультуванні агро та фарм бізнесу. Має 10-річний практичний досвід роботи в провідних юридичних фірмах України.

Яна Жолобецька, керівник практики бухгалтерського обліку та аудиту, аудитор, Martyniv Law. Яна понад 10 років працює в сфері консалтингу, спеціалізується на консультуванні різних сегментів бізнесу з питань оподаткування та бухгалтерського обліку.

Максим Продун, зовнішній радник, Martyniv Law. Максим має глибоку експертизу в питаннях оподаткування, значний досвід супроводу податкових перевірок, в тому числі з питань перекваліфікації в постійні представництва.

Контакти

Олександр Шпаковський

Старший координатор з організації заходів

Партнери

Офіційні постачальники послуг