Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Освіта

Практичний семінар «Бізнес і митниця. Як досягти балансу у взаємодії?»

Дата:
1 Грудня 2021
Час:
16:00 - 18:00
Місце:
Онлайн
Практичний семінар «Бізнес і митниця. Як досягти балансу у взаємодії?»

Чи можливе міжнародне постачання товару з максимальною вигодою для бізнесу? Як мінімізувати помилки в процесі постачання товару, уникнути затримок митного оформлення та покращити процеси ЗЕД на підприємстві? Про все це, а також як компанії отримати знак довіри з боку митного органу, підвищити конкурентоспроможність на світовому ринку, ми розказали на вебінарі.

Під час заходу ми обговорили наступні теми:

  • З чого починається довіра? Складні та спірні питання в процесі митного оформлення. Остання практика
  • Практичні рекомендації для уникнення затримок під час митного оформлення
  • Помилки в митних деклараціях та порушення митних правил. Чи можуть помилки вартувати протоколу?
  • Пост аудит та його наслідки. Як реагувати на митні перевірки?
  • Внесення змін до митних декларацій. Підстави для внесення змін до митних декларацій після оформлення
  • ТЦ коригування та внесення змін до митних декларацій. Зміна коду товару після митного оформлення
  • Отримання статусу АЕО як знак довіри з боку митниці. До чого слід підготуватись бізнесу перед початком підготовки до отримання статусу АЕО?

Доповідачі:

Юлія Пиндус, керівник департаменту консультаційних послуг в Capital Group, голова робочої групи з питань АЕО в Американській торговельній палаті в Україні. Юлія має понад 15 років практичного досвіду в митній справі, є спікером на провідних площадках в Україні, таких як KPMG Insight Academy, Lviv Business School (LvBS), Академія ЛІГА ЗАКОН, Business Consulting Academy, Хаскі, WAVE Odesa Business School та інших.

Віта Мірошниченко, керівник практики митного регулювання та міжнародної торгівлі PwC в Україні, CPTL Group Alumni, фахівець у митній справі. Віта має понад 16 років професійного досвіду в галузі міжнародної торгівлі та митного оформлення. Її практика включає роботу зі світовими компаніями з 10 найбільших імпортерів в Україні. Вона є одним із провідних сертифікованих експертів з питань міжнародної торгівлі Інкотермс та співголовою Митного комітету Американської торговельної палати в Україні. У 2021 році міжнародний незалежний рейтинг Legal 500 EMEA визнав Віту провідним експертом у галузі митного права в Україні, а також другий рік поспіль відзначив її практику у 1 категорії брендів.

Контакти

Олександр Шпаковський

Старший координатор з організації заходів

Партнери

Офіційні постачальники послуг